Okna do rezydencji – jaką stolarkę wybrać do eleganckiego domu?

Okna w budownictwie już dawno przestały być wyłącznie elementem funkcjonalnym – dostarczającym światło i świeże powietrze. Coraz częściej są też ważnym akcentem dekoracyjnym budynku – niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z dużymi przeszkleniami, czy też z małymi, lecz rozmieszczonymi w sposób przemyślany otworami. Dowiedz się, z jaką stolarką najlepiej komponuje się elegancka, ekskluzywna architektura.

Okna do rezydencji – ekskluzywna architektura

Reprezentatywny dom powinien być szykowny pod każdym względem. Najlepiej stawiać na ponadczasowe rozwiązania – dlatego rezydencje powstają przede wszystkim w klasycznie eleganckim stylu. Czym się przejawia? Rozległa bryła, dwu- lub czterospadowy dach kryty elegancką dachówką, wykusze, lukarny, tarasy i balkony. Ogromne znaczenie ma też odpowiednie wykończenie – jego jakość i styl. Eleganckie rezydencje w tradycyjnym stylu często wykorzystują kamień i drewno oraz neutralne połączenia kolorystyczne. Również stolarka okienna i drzwiowa może stać się ozdobą takiego domu. Wystarczy wybrać rozwiązanie o współczesnej funkcjonalności przy zachowaniu klasycznej aparycji.

Okna Ambiente od Internorm – kwintesencja ponadczasowego stylu

Rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy poszukują okien łączących najlepsze parametry użytkowe z klasycznym wyglądem, proponuje firma Internorm. Ten austriacki producent stolarki jest prawdziwym liderem europejskiego rynku – wszystko to dzięki ofercie pełnej innowacyjnych i dopracowanych rozwiązań.

Linia Ambiente – to wzornictwo nawiązujące do secesji i klasycyzmu. Tradycyjne linie idealnie komponują się z wytworną architekturą. Nasze okna i drzwi z serii Ambiente to jednak również niezwykle nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają oszczędzanie energii i zapewniają pełny komfort termiczny i akustyczny przebywania we wnętrzach – mówi Dariusz Olszewski, dyrektor sprzedaży Internorm w Polsce.

Wszystkie systemy okienne od Internorm wyróżniają się doskonałymi parametrami użytkowymi. Wszystko to dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i innowacyjnych konstrukcji. Okna z serii Ambiente występują w wersji PVC, drewniano-aluminiowej i PVC-aluminiowej oraz w wielu wariantach stylistycznych, a także kolorystycznych. Dzięki temu możesz bez trudu dopasować je do wyjątkowego stylu swojego domu. Różnorodne dodatki takie jak szprosy, ozdobne klamki, okiennice, rolety czy moskitiery pomogą stworzyć aranżację zgodną z Twoją indywidualną wizją.

Tradycja i nowoczesność mogą iść w parze, a budując lub remontując swoją stylową rezydencję, wcale nie musisz zadowalać się standardowymi rozwiązaniami. Skontaktuj się z przedstawicielem Internorm, by poznać możliwości, jakie stawia przed Tobą linia Ambiente! 

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności