Najlepsze okna PCV rozłożone na czynniki pierwsze!

W jaki sposób konstruktorom Internorm udaje się opracowywać najlepsze okna PCV na rynku? Tajemnica ich wysokiej jakości wynika z innowacyjnej i dopracowanej w najdrobniejszych szczegółach konstrukcji; kryje ona w sobie nowoczesne i nietuzinkowe rozwiązania, których istotą jest zapewnienie jak najlep

W jaki sposób konstruktorom Internorm udaje się opracowywać najlepsze okna PCV na rynku? Tajemnica ich wysokiej jakości wynika z innowacyjnej i dopracowanej w najdrobniejszych szczegółach konstrukcji; kryje ona w sobie nowoczesne i nietuzinkowe rozwiązania, których istotą jest zapewnienie jak najlepszej szczelności, wysokiej trwałości oraz świetnego wyglądu.  

Drobne szczegóły czynią wielką różnicę

Mało kto zwraca uwagę na uszczelki w oknach, choć mają one ogromny wpływ min. na to, ile ciepła „ucieka” przez okno i czy w odwrotną stronę – tj. do wnętrza budynku – nie dostaje się wilgoć. Z tego względu w oknach Internorm standardowo są montowane 3 uszczelki obwodowe, zamiast dwóch, które przeważnie stosują inni producenci. W przypadku elementów wykonanych z gumy ważne jest także ich rozlokowanie - umiejscowienie środkowych uszczelek na ramie okiennej sprawia, iż szybciej się one zużywają, dlatego w oknach Internorm uszczelki te są przymocowane bezpośrednio do skrzydła. Nawet ich barwa jest nieprzypadkowa, zawsze dopasowana do koloru elementów, z jakimi się stykają.    

Perfekcyjne piękno…

Okna z PCV oferowane przez Internorm otrzymały najwyższy możliwy certyfikat RAL-A, nadawany przez niemieckie Stowarzyszenie ds. Jakości Systemów Okiennych z Tworzywa Sztucznego. Stało się tak min. ze względu na fakt, że profile okien Internorm mają rekordowo grube ścianki – 3mm, co pozytywnie przekłada się na trwałość całego skrzydła. Internorm dba jednak nie tylko o wysoką jakość swoich produktów, ale także o ich doskonały wygląd – we wszystkich oferowanych przez nas oknach okucia są ukryte, podobnie jak elementy ryglujące o spłaszczonych krawędziach. Estetykę okien Internorm dodatkowo poprawiają ruchomy słupek zakrywający przestrzenie międzyokienne oraz aluminiowy uchwyt – dostępny w różnych kształtach, zależnie od wybranej linii stylistycznej. Co więcej, projektanci Internorm przykładają ogromną wagę do symetrycznych linii – oznacza to, że nasze okna zawsze mają harmonijne wykończenia narożników, a ich wygląd dodatkowo poprawia dyskretna listwa przyszybowa.

…i doskonała funkcjonalność

Wymienione powyższej rozwiązania nie tylko pozytywnie wpływają na estetykę okien Internorm, ale mają również funkcje czysto praktyczne: ukryte okucia sprawiają, że uszczelka przylgowa nie jest przerwana, co zapobiega skraplaniu się wody. Ponadto są one odporne na zużycie, ponieważ zostały tak zaprojektowane, by równomiernie przenosiły ciężar całego skrzydła. Spłaszczone krawędzie elementów ryglujących znacząco ułatwiają z kolei czyszczenie okna. Designerski uchwyt z aluminium nie tylko dobrze wygląda, ale wykazuje się znacznie większą trwałością niż zwykła klamka z PCV, w której z czasem dochodzi do powstawania luzów. Funkcjonalne oraz estetyczne dopracowanie najdrobniejszych nawet detali pozwala wysnuć słuszny wniosek, iż projektanci oraz inżynierowie Internorm niczego nie pozostawili przypadkowi. 

 

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 88 99 87)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności