KF 310 – rewolucja w oknach PCV

Jak przekonuje sam producent: „To nasze najlepsze okno z grubością profilu 71 mm”. Trudno się z tym nie zgodzić, kiedy bliżej przyjrzymy się parametrom okna i jego wykonaniu. Znajdziemy wiele cech wyróżniających ten model, które czynią go wzorem dla okien przyszłości.

Okna PCV nie są nowością na rynku, można je uznać za weteranów stolarki okiennej. Przyzwyczaiły nas do swojej uniwersalności, dobrych parametrów izolacji termicznej, a także ponadczasowego wyglądu. Nie oznacza to jednak, że nie potrzebują zmian, szczególnie że są możliwości i zaawansowane technologie, które pozwalają na poprawę ich parametrów i unowocześnienia designu. Przykładem innowacji jest nowość w ofercie Internorm – okno PCV KF 310, które zrewolucjonizowało branżę stolarki okiennej.

Budowa nowoczesnego okna

Nieczęsto zastanawiamy się nad budową okna. Wiemy, i w zupełności nam to wystarcza, że okno składa się z ramy i przeszklenia. Lecz co jest ukryte w środku, czego nie widać, a pełni bardzo ważną funkcję?

Okna PCV KF 310 cechują się 3-szybowym przeszkleniem o grubości 48 mm, a ich profil składa się z 6 komór. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ dzięki takiej budowie okno osiągnęło bardzo niski współczynnik przenikania ciepła na poziomie 0,69 W/m²K. Oznacza to, że znacznie lepiej chroni przed utratą ciepła i przedostawaniem się do wnętrza budynku chłodu z zewnątrz. Dźwiękoszczelność okna również jest imponująca, osiąga do 45 dB, co przekłada się na wysoki komfort mieszkańców. Na całym obwodzie profilu zastosowano trzy uszczelki, czego efektem jest wzrost szczelności. Internorm nie zapomniało o swoich autorskich technologiach. Okno PCV KF 310 posiada pakiet szybowy przyklejony do skrzydła na całym obwodzie – technologia I-tec Oszklenie. To dzięki temu jest ono tak bardzo stabilne.

Nowe okno od Internorm prezentuje się bardzo estetycznie. Odświeżony wygląd zawdzięczamy zwężonemu profilowi. Ponadto KF 310 dostępne jest w dwóch wariantach konstrukcyjnych – PCV i PCV-aluminium.

Stylistyka zgodna z upodobaniami klienta

Okna PCV KF 310 zapewniają indywidualne możliwości aranżacji. Producent spełnia życzenia klientów, tworząc rozwiązania na zamówienie, pod wymiar. Internorm bez problemu dopasuje okno KF 310 do niestandardowego projektu. W ofercie są różne kształty, w tym okrągłe i skośne, a także trzy linie stylistyczne, od klasyki przez elegancję po nowoczesność oraz modernistyczną prostotę. Okno po stronie wewnętrznej może mieć inny kolor niż po stronie zewnętrznej, dostępny jest również szeroki wybór klamek i rodzajów szkła.

KF 310 to także gratka dla amatorów dużych przeszkleń. Model jest dostępny w wersji drzwi tarasowych i balkonowych. Warto podkreślić, że okna PCV są łatwe w pielęgnacji. Dobra informacja także dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo. Oknom przyznano cetyfikat wysokiej klasy odporności na włamanie – RC2.

Przejdź do wyboru modelu okna

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 88 99 87)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności