JAKIE OKNA WYBRAĆ?

JAKIE OKNA WYBRAĆ?

Internorm jako pierwsza firma w Europie wprowadziła podzial oferty wg styli budowanych domów. Dzięki temu nasi kliencie w jeszcze łatwiejszy sposób, mogą wybrać swoje wymarzone okna i drzwi. 

LINIA STUDIO 

Linia studio reprezentuje nowoczesny styl, w którym panują minimalizm i oszczędna forma. Okna i drzwi z linii studio powstały z myślą o indywidualistach, ceniących nowoczesność. Okna są proste i oszczędne w formie, a większość modeli jest zlicowana – skrzydło i rama tworzą jedną płaszczyznę.  W ofercie dostępne są okna drewno -aluminiowe, okna pcv z zewnętrzną nakładką aluminiową oraz okna PCV. Do linii studio dopasowaliśmy również drzwi, które są w całości zlicowane np. HT410.

 

 

Linia home

To propozycja dla osób lubiących łączyć styl tradycyjny z nowoczesnym. Okna i drzwi z tej linii pozwalają stworzyć eleganckie i przytulne wnętrze. W obrębie tej linii mamy do wyboru dwa warianty: home pure - gdzie dominują kanciaste, surowe kształty okien i drzwi oraz wyraźniej inspirowany tradycją home soft - charakteryzujący się łagodnym i eleganckim designem okien,  tworząc miłą i przytulną atmosferę.

 

Linia ambiente

To styl pasujący najbardziej do tradycjonalistów ceniących sobie wzornictwo klasycyzmu i secesji. Okna i drzwi z linii ambiente doskonale pasują do domów w stylu tradycyjnym oraz stylizowanych rezydencji. Tradycyjny charakter tej linii podkreślają szprosy w oknach oraz drzwi. Duży wybór klamek i innych akcesoriów pozwalają na daleko posuniętą indywidualizację okien i drzwi. Dodatkowo okna są dostępne w wersji Softline – o zaokrąglonym kształcie oraz Premium, o kształcie wklęsło-wypukłym.

PODSUMOWANIE

 Czy wież już w jakim stylu będzie lub jest twój dom ? Jeśli nie z przyjemnością pomożemy dobrać ofertę do twojego projektu. Jeśli już wiesz prosimy cię o wypełnienie formularza darmowej wyceny twojego projektu. 

Podziel się artykułem ze znajomymi
  • lub poleć artykuł znajomemu

Oceń ten artykuł

5.00 / 5 (1 głos)