JAKIE OKNA WYBRAĆ?

Wybór stolarki okiennej to jedna z najistotniejszych spraw z jakimi zmierzymy się przy budowie, czy remoncie domu. Dobre okna powinny cechować się podwyższonymi parametrami technicznymi, ale także pasować do naszego gustu i stylu domu.

Internorm jako pierwsza firma w Europie wprowadziła podzial oferty wg styli budowanych domów. Dzięki temu nasi kliencie w jeszcze łatwiejszy sposób, mogą wybrać swoje wymarzone okna i drzwi. 

LINIA STUDIO 

Linia studio reprezentuje nowoczesny styl, w którym panują minimalizm i oszczędna forma. Okna i drzwi z linii studio powstały z myślą o indywidualistach, ceniących nowoczesność. Okna są proste i oszczędne w formie, a większość modeli jest zlicowana – skrzydło i rama tworzą jedną płaszczyznę.  W ofercie dostępne są okna drewno -aluminiowe, okna pcv z zewnętrzną nakładką aluminiową oraz okna PCV. Do linii studio dopasowaliśmy również drzwi, które są w całości zlicowane np. HT410.

 

 

Linia home

To propozycja dla osób lubiących łączyć styl tradycyjny z nowoczesnym. Okna i drzwi z tej linii pozwalają stworzyć eleganckie i przytulne wnętrze. W obrębie tej linii mamy do wyboru dwa warianty: home pure - gdzie dominują kanciaste, surowe kształty okien i drzwi oraz wyraźniej inspirowany tradycją home soft - charakteryzujący się łagodnym i eleganckim designem okien,  tworząc miłą i przytulną atmosferę.

 

Linia ambiente

To styl pasujący najbardziej do tradycjonalistów ceniących sobie wzornictwo klasycyzmu i secesji. Okna i drzwi z linii ambiente doskonale pasują do domów w stylu tradycyjnym oraz stylizowanych rezydencji. Tradycyjny charakter tej linii podkreślają szprosy w oknach oraz drzwi. Duży wybór klamek i innych akcesoriów pozwalają na daleko posuniętą indywidualizację okien i drzwi. Dodatkowo okna są dostępne w wersji Softline – o zaokrąglonym kształcie oraz Premium, o kształcie wklęsło-wypukłym.

PODSUMOWANIE

 Czy wież już w jakim stylu będzie lub jest twój dom ? Jeśli nie z przyjemnością pomożemy dobrać ofertę do twojego projektu. Jeśli już wiesz prosimy cię o wypełnienie formularza darmowej wyceny twojego projektu. 

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 88 99 87)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności