Jakie okna trójszybowe?

Jakie okna trójszybowe?

Wzrastające ceny energii i względy ekologiczne skłaniają nas do inwestowania w energooszczędne rozwiązania budowlane takie, jak okna trójszybowe. Trzy warstwy szkła powodują, że ucieczka ciepła z wnętrz jest minimalna, dzięki czemu oszczędzamy sporo na dogrzewaniu pomieszczeń. Czy jednak trzy szyby to wszystko, czego powinniśmy wymagać?

 Okno, oprócz zapewniania komfortu termicznego powinno spełniać wiele innych ról – gwarantować ciszę, bezpieczeństwo mieszkańców, a także charakteryzować się estetycznym wyglądem. 

Wszystkie te warunki spełnia okno KF 410 firmy Internom. Wyposażone w potrójne szklenie SOLAR + zapewnia ono izolacyjność cieplną Uw na poziomie nawet 0,62 W/m2K. Jeżeli zastosujemy odpowiednią szybę izolacyjność akustyczna może sięgnąć 45 dB, co powoduje, że wnętrza pozostają ciche nawet przy hałaśliwym otoczeniu. Ukryte ryglowania i  klasa odporności na włamanie na poziomie WK1 lub WK2 zapewnia natomiast, że nasze mienie i my sami możemy czuć się bezpiecznie we własnym domu.

Internorm KF 410 to najlepsze parametry we wszystkich aspektach systemu okien – od izolacji termicznej i akustycznej przez głębokość profilu, aż po wygląd i bezpieczeństwo co czyni okno jednym z najlepszych wyborów na rynku.

Podziel się artykułem ze znajomymi
  • lub poleć artykuł znajomemu

Oceń ten artykuł

4.33 / 5 (3 głosy)