Jakie okna kupić do domu ?

Jakie okna kupić do domu ?

Zakup okien do domu, zarówno nowo budowanego, jak i modernizowanego, powinien być podejmowany świadomie i z myślą o wieloletniej eksploatacji. Dlatego zwróć uwagę na następujące zagadnienia.

Trwałość

Okna do domu powinny być trwałe. Należy brać pod uwagę, że kolejna wymiana nastąpi za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat. Musimy mieć więc pewność, że do tego momentu okna pozostaną estetyczne, sprawne i szczelne. Mając więc do wyboru nieco droższe okna, dobrze jest pamiętać, że nieznacznie wyższy koszt dzisiaj, to duża oszczędność w ciągu całego okresu eksploatacji. W Internorm standardowo otrzymujesz na każdy produkt 10 - lat gwarancji. Wiemy natomiast, że w przypadku stosowania się do wytycznych na temat pielęgnacji i konserwacji nasze okna będą służyć 30 lat. 

Estetyka

Okna, które zamontujemy w domu, muszą harmonijnie komponować się z elewacją i innymi elementami budynku niezależnie od panującej mody czy naszych zmieniających się gustów. Nasze okna posegregowane są według linii architektonicznych. Więcej na temat znajdziesz w zakładce http://www.okna-pasywne.pl/linie-stylistyczne.

Energooszczędność

Energooszczędność gwarantuje spore zyski przez lata. Niski poziom współczynnika Uw, zapewnia wysoki poziom izolacji cieplnej. Jeśli na przykład do wyboru mamy dwa okna, jedno z wartością Uw=1,4 W/m²K, a drugie 0,69 W/m²K skłaniajmy się ku temu drugiemu. Zapewni ono bowiem, że tracić będziemy znacznie mniej kosztownej energii potrzebnej do ogrzania budynku. A dodatkowo zakładając, że okno będzie funkcjonować 30 lat mamy gwarantowany zwrot poniesionych nakładów. 

Dlaczego wybrać okna Internorm ? 

Internorm, oferuje ci nie powtarzalne rozwiązania okienne dopasowane do twoich indywidualnych potrzeb. Nasze okna są trwałe, estetyczne i bardzo ciepłe. Ciężko jest w kilku zdaniach opisać całą naszą ofertę, dlatego też jeśli jesteś zainteresowany oknami z przyjemnością pomogą ci nasi doradcy. Możesz się z nimi skontaktować mailowo lub telefonicznie albo po prostu wypełnić ten formularz - a my skontaktujemy się z tobą najszybciej jak to możliwe. 

Podziel się artykułem ze znajomymi
  • lub poleć artykuł znajomemu

Oceń ten artykuł

4.33 / 5 (3 głosy)