Jakie drzwi zewnętrzne?

Drzwi zewnętrzne powinny być wizytówką naszego domu, dlatego przy ich wyborze zdecydowanie powinniśmy kierować się estetyką. Jednak oprócz wyglądu należy również brać pod uwagę dwie inne cechy: poziom izolacyjności termicznej i bezpieczeństwo antywłamaniowe.

Drzwi zewnętrzne powinny być wizytówką naszego domu, dlatego przy ich wyborze zdecydowanie powinniśmy kierować się estetyką. Jednak oprócz wyglądu należy również brać pod uwagę dwie inne cechy: poziom izolacyjności termicznej i zabezpieczeń antywłamaniowych.

Firma Internorm należy do czołowych europejskich producentów drzwi i okien. Oferowane przez markę drzwi wejściowe charakteryzują się wysokim poziomem estetyki oraz bardzo zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi czyniącymi je ciepłymi i trudnymi do sforsowania przez złodziei.

Aluminiowe czy drewniano-aluminiowe?

W ofercie Internorm dostępne są drzwi wejściowe aluminiowe i drewniano-aluminiowe. Ten pierwszy rodzaj charakteryzuje się doskonałą izolacyjnością cieplną i akustyczną, szerokimi możliwościami indywidualizacji wyglądu, najlepszą ochroną przed warunkami atmosferycznymi oraz bezproblemowym utrzymaniem w czystości. Drzwi drewniano-aluminiowe, wyposażone również w warstwę z pianki termoizolacyjnej, spełniają natomiast rygorystyczne wymagania stawiane przed budownictwem niskoenergetycznym i pasywnym.

Bezpieczeństwo i cisza w standardzie

Drzwi wejściowe Internorm są bardzo dobrze zabezpieczone przed forsowaniem ich z zewnątrz. W zależności od modelu, charakteryzują się one klasą antywłamaniową WK1 lub WK2, co skutecznie zatrzymuje włamywaczy i zniechęca ich do prowadzenia dalszych działań. Drzwi Internorm są również bardzo dobrze zaizolowane pod względem akustycznym, co powoduje, że zatrzymują one większość niepożądanych dźwięków dochodzących z zewnątrz.

Indywidualny styl i charakter

Drzwi wejściowe Internorm dostępne są w trzech liniach stylistycznych: studio, home pure/home soft oraz ambiente. Linia studio to estetyka przede wszystkim oryginalna, awangardowa i jednopłaszczyznowa. Seria home pure/home soft to purystyczne i nowoczesne lub elekanckie i subtelne akcenty. Estetyka ambiente to natomiast wygląd bardziej tradycyjny i klasyczny. Dzięki tak szerokiej gamie stylistycznej, drzwi Internorm można wybrać zgodnie z własnym poczuciem smaku i estetyki.

 

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 88 99 87)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności