Jakie drzwi zewnętrzne?

Jakie drzwi zewnętrzne?

Drzwi zewnętrzne powinny być wizytówką naszego domu, dlatego przy ich wyborze zdecydowanie powinniśmy kierować się estetyką. Jednak oprócz wyglądu należy również brać pod uwagę dwie inne cechy: poziom izolacyjności termicznej i zabezpieczeń antywłamaniowych.

Firma Internorm należy do czołowych europejskich producentów drzwi i okien. Oferowane przez markę drzwi wejściowe charakteryzują się wysokim poziomem estetyki oraz bardzo zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi czyniącymi je ciepłymi i trudnymi do sforsowania przez złodziei.

Aluminiowe czy drewniano-aluminiowe?

W ofercie Internorm dostępne są drzwi wejściowe aluminiowe i drewniano-aluminiowe. Ten pierwszy rodzaj charakteryzuje się doskonałą izolacyjnością cieplną i akustyczną, szerokimi możliwościami indywidualizacji wyglądu, najlepszą ochroną przed warunkami atmosferycznymi oraz bezproblemowym utrzymaniem w czystości. Drzwi drewniano-aluminiowe, wyposażone również w warstwę z pianki termoizolacyjnej, spełniają natomiast rygorystyczne wymagania stawiane przed budownictwem niskoenergetycznym i pasywnym.

Bezpieczeństwo i cisza w standardzie

Drzwi wejściowe Internorm są bardzo dobrze zabezpieczone przed forsowaniem ich z zewnątrz. W zależności od modelu, charakteryzują się one klasą antywłamaniową WK1 lub WK2, co skutecznie zatrzymuje włamywaczy i zniechęca ich do prowadzenia dalszych działań. Drzwi Internorm są również bardzo dobrze zaizolowane pod względem akustycznym, co powoduje, że zatrzymują one większość niepożądanych dźwięków dochodzących z zewnątrz.

Indywidualny styl i charakter

Drzwi wejściowe Internorm dostępne są w trzech liniach stylistycznych: studio, home pure/home soft oraz ambiente. Linia studio to estetyka przede wszystkim oryginalna, awangardowa i jednopłaszczyznowa. Seria home pure/home soft to purystyczne i nowoczesne lub elekanckie i subtelne akcenty. Estetyka ambiente to natomiast wygląd bardziej tradycyjny i klasyczny. Dzięki tak szerokiej gamie stylistycznej, drzwi Internorm można wybrać zgodnie z własnym poczuciem smaku i estetyki.

Podziel się artykułem ze znajomymi
  • lub poleć artykuł znajomemu

Oceń ten artykuł

3.67 / 5 (3 głosy)