Inteligentna stolarka okienna

Budynek wysoce zaawansowany technicznie wyposażony jest w nowoczesne systemy, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort mieszkańcom. Posiada zintegrowane instalacje sterujące urządzeniami i układami, w związku z czym w znaczącym stopniu ogranicza udział człowieka w zarządzaniu budynkiem.

Jeszcze do niedawna trudno było sobie wyobrazić, że dom może o siebie zadbać sam. Obecnie coraz mniejsze zdumienie wzbudzają samozasłaniające się rolety czy też automatycznie włączające się ogrzewanie reagujące na zmiany temperatury na zewnątrz.

Stolarka okienna na przestrzeni ostatnich lat także mocno wyewoluowała. Wybierając odpowiednie okna, nie musisz się obawiać dużych strat ciepła, a ze względu na oszczędność energii możesz bardziej swobodnie zarządzać budżetem domowym. Co w inteligentnej stolarce okiennej jest takiego wyjątkowego?

Okna sterowane smartfonem

Dom inteligentny wymaga systemu, który pozwoli Ci nim zarządzać. Jednym z nich jest stworzony przez Internorm SmartWindow System, który otworzył przed użytkownikami nieograniczone możliwości obsługi inteligentnych okien. Przeznaczony jest do zautomatyzowania pracy systemów zacienienia i wentylacji, które również oferuje producent – to I-tec Wentylacja i I-tec Zacienienie. Użytkownik otrzymuje dostęp do aplikacji mobilnej, za pomocą której może w dowolnym momencie zasłonić rolety w salonie czy wywietrzyć sypialnię przed snem, nie ochładzając jej.

I-tec Zacienienie jest systemem kontrolującym nachylenie żaluzji w zależności od zmieniającej się pory dnia bądź temperatury powietrza czy natężenia słońca. I-tec Wentylacja to zamontowany w oknie wywietrzniki z wymiennikiem ciepła, który ogrzewa wpuszczane powietrze wypuszczanym i umożliwia odzyskanie ciepła na poziomie 93%.

Inteligentne rozwiązania dla zdrowia domowników

Internorm SmartWindow System oraz innowacje I-tec od Internorm to nie tylko oszczędność budżetu domowego i wyższy komfort mieszkańców. Należy również podkreślić, że inteligentna stolarka okienna sprzyja zdrowiu człowieka. I-tec Wentylacja polecana jest szczególnie dla alergików. Możesz wywietrzyć mieszkanie bez konieczności otwierania okien, co w okresie pylenia ma bardzo duże znaczenie – system wywietrzników wyposażony jest w odpowiednie, łatwo wymienialne filtry. Nie musisz wybierać między dobrym samopoczuciem i zdrowiem, świeże powietrze napływa do wnętrza budynku, nie wywołując przy tym negatywnych skutków oddziaływania na alergików pyłków kwiatów i drzew. Więcej o oknach dla alergików

Nowoczesne domy są coraz bardziej inteligentne, na co wpływ ma rozwój również stolarki okiennej. Jest bardziej przyjazna człowiekowi, jego zdrowiu i finansom. Jak wykorzystasz jej potencjał, zależy już tylko od Ciebie.

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 88 99 87)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności