Energooszczędne drzwi przesuwne do ekskluzywnych domów jednorodzinnych

Decydując się na perfekcję i estetykę, jaką gwarantuje firma Internorm warto postawić na innowacyjne drzwi przesuwne przygotowane pod kątem domów jednorodzinnych o charakterze pasywnym. Na szczególną uwagę zasługuje model HS 330.

Perfekcja i estetyka to bez wątpienia te najważniejsze czynniki, które trzeba wskazać, gdy bierze się pod uwagę działalność firmy Internorm. Wśród okien i drzwi każdy wymagający klient powinien bez większych problemów wybrać dla siebie coś wygodnego. Decydując się na ofertę firmy możemy postawić na innowacyjne drzwi przesuwne przygotowane pod kątem domów jednorodzinnych o charakterze pasywnym. Na szczególną uwagę zasługuje model HS 330, który choć w stałej produkcji pojawił się nie tak dawno, już teraz podbija serca użytkowników.

Przygotowując ekskluzywną nowoczesną konstrukcję, stawiamy przede wszystkim na estetykę, potem również na funkcjonalność i praktyczność. Drzwi przesuwne HS 330 są efektem pracy inżynierów firmy Internorm, którzy otrzymali zadanie stworzenia drzwi funkcjonalnych, estetycznych, bezpiecznych i, co bardzo ważne, dopasowanych do stosowanych współcześnie konstrukcji energooszczędnych. Tak powstały ekskluzywne drzwi HS 330 cieszące się dużym zainteresowaniem klientów.

Dobór materiałów, konstrukcja, wykonanie

Inżynierom marki Internorm udało się znaleźć złoty środek w konstrukcji drzwi poprzez połączenie drewna oraz aluminium. Można powiedzieć, że to doskonała opcja, która zmaksymalizowała zalety produktu oraz ograniczyła jego wady. Aluminium jako lekkie tworzywo sprawdziło się w konstrukcji perfekcyjnie, ponieważ nawet imponujący rozmiar konstrukcji nie stanowi problemu. Charakteryzuje się ono dużą odpornością, dlatego będzie dobrym wyborem, gdy drzwi mają mieć kontakt ze światem zewnętrznym i czynnikami atmosferycznymi. Natomiast drewno stało się uzupełnieniem gwarantującym idealną estetykę takich drzwi. Dzięki niemu udało się stworzyć przyjemny, domowy charakter drzwi przesuwnych HS 330.

Perfekcyjna energooszczędność

Zadaniem pracowników Internorm, jak wspominaliśmy, było stworzenie drzwi, które będą się charakteryzować doskonałą pasywnością i dlatego sprawdzą się w domu energooszczędnym. Udało się te oczekiwania idealnie spełnić, przygotowując konstrukcję, która charakteryzuje się świetną izolacyjnością cieplną na poziomie Uw do 0.67 W/m2K. Oczywiście ten element został również potwierdzony stosownym certyfikatem. Nowa technologia produktów w formie włókna szklanego to perfekcyjna decyzja producentów, która zmaksymalizowała izolację termiczną. Te właściwości są o tyle cenne, że to właśnie przez okna oraz drzwi ucieka nam zazwyczaj około 30% ciepła z domu.

Prawdziwe bezpieczeństwo

W przypadku konstrukcji drzwi przesuwnych o dużym przeszkleniu mogłaby się pojawić obawa o to, czy konstrukcja będzie bezpieczna w zakresie swojej antywłamaniowości. Inżynierowie Internorm zadbali o ten aspekt, dzięki czemu zabezpiecza nas drugi stopień antywłamaniowości (RC2) i do tego system potrójnej szyby o znaczącej grubości. Tym samym drzwi z doskonałymi okuciami będą w stanie zagwarantować nam bezpieczeństwo w naszym domu. Marka Internorm stawiając na innowacyjność, zadbała więc o każdy element okna.

Estetyka także ma znaczenie

Producenci drzwi HS 330 wzięli również pod uwagę walory estetyczne. Zaprojektowano okna o dużym przekroju na prostej ramie, gwarantujące dużą ilość światła w każdym wnętrzu. Dlatego lekkie drewniano-aluminiowe przeszklone drzwi przesuwne HS 330 rzeczywiście ciekawą propozycją dla wymagających klientów, sprawdzą się idealnie w nowoczesnych domach.

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 88 99 87)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności