Drzwi zewnętrzne antracyt – stylowy wybór dla Twojego domu

Drzwi zewnętrzne w kolorze antracyt

Drzwi zewnętrzne to wizytówka domu. Mieszkańcy przekraczają je każdego dnia, a goście między innymi na ich podstawie wyrabiają sobie wyobrażenie o wnętrzach. A gdyby tak postawić na mniej oczywiste, nowoczesne rozwiązanie? Sprawdź, czy drzwi zewnętrzne w kolorze antracyt to coś dla Ciebie!

Jakie powinny być drzwi zewnętrzne?

Na to pytanie wiele osób odpowie na pewno: solidne. Nie da się ukryć, że od głównego wejścia oczekujemy przede wszystkim tego, że pomoże ochronić nas przed intruzami i odgrodzić się od świata. Wszystkie drzwi produkowane według współczesnych standardów spełniają jednak kryterium solidności. Dlatego czego jeszcze warto szukać? Gdy kupujesz drzwi wejściowe, zwróć uwagę na poziom izolacji, jaki oferują. Liczy się zarówno odgrodzenie od hałasu (izolacja akustyczna), jak i izolacja termiczna, która nie pozwoli na przesadne straty energii tą drogą. To istotne szczególnie dla właścicieli domów jednorodzinnych, jednak i właściciele mieszkań mogą poszukiwać modelu, który jest przede wszystkim szczelny. W następnej kolejności warto zwrócić uwagę na wygląd.

Czy wygląd drzwi zewnętrznych jest ważny?

Design drzwi nie powinien „gryźć się” ze stylem elewacji, a jednocześnie dobrze, jeśli jest przedsmakiem tego, co spotkamy we wnętrzu. Dobrze dobrany model idealnie połączy strefę zewnętrzną z wewnętrzną. Ciekawe drzwi potrafią też dodać charakteru bryle domu i sprawić, że budynek będzie bardziej charakterystyczny. Dlatego decyzję o ich wyglądzie należy podejmować z rozwagą. Warto przy tym pamiętać, że drzwi powinny być widoczne (i dobrze się prezentować) o każdej porze. Zadba o to odpowiednie oświetlenie, które może być również wbudowane w skrzydło albo próg, co daje bardzo ciekawy, unikalny efekt.

Drzwi zewnętrzne antracyt – czy to coś dla Ciebie?

Zarówno okna, jak i drzwi nowej generacji zwykle mogą być pomalowane na dowolny kolor. Wśród nich znajduje się antracyt – barwa oscylująca pomiędzy ciemną szarością a głębokim granatem, niezwykle elegancka i tajemnicza, ale też nowoczesna. Ciemne, antracytowe elementy świetnie kontrastują z jasnymi elewacjami i ścianami wewnętrznymi, które królują w nowoczesnych domach. Dobrze komponują się zarówno z bielą, jak i drewnem w różnych odcieniach, a także chromem, srebrem, złotem i innymi metalicznymi odcieniami. Stwarza to bardzo szerokie możliwości aranżacji, które idealnie wpisują się w elegancki styl z nutką nowoczesności. To dlatego antracyt jest na fali wznoszącej. Chcesz być jedną z osób, które wyznaczają trendy? To idealny kolor stolarki dla Ciebie!

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 88 99 87)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności