Drzwi wejściowe z kontrolą dostępu. Jeden klucz lub czytnik linii papilarnych

Bezpieczeństwo Twojego domu zapewnią odpowiednio dopasowane drzwi wejściowe z kontrolą dostępu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nie musisz się już martwić, że nosisz ze sobą ciężki pęk kluczy, które możesz zgubić. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań drzwi wejściowych z kontrolą..

Bezpieczeństwo Twojego domu zapewnią odpowiednio dopasowane drzwi wejściowe z kontrolą dostępu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nie musisz się już martwić, że nosisz ze sobą ciężki pęk kluczy, które możesz zgubić. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań drzwi wejściowych z kontrolą dostępu, które są nie tylko nowoczesne, ale także gwarantują zabezpieczenie domu przed niepożądanymi gośćmi.

Jeden klucz do wszystkich pomieszczeń

Innowacyjnym i wygodnym systemem zabezpieczenia domu jest system jednego klucza. Dzięki takiemu rozwiązaniu wystarczy jeden klucz, aby otworzyć kilka lub kilkanaście wkładek w domu. Wkładki można montować w drzwiach wejściowych, wewnętrznych, w drzwiach garażowych i bramach. Zaletą systemu jednego klucza jest to, że nie ma potrzeby nosić przy sobie pęku kluczy, nie musisz także pamiętać, który klucz otwiera poszczególne drzwi w domu. Taki system ma również możliwość określenia, do których drzwi mają dostęp poszczególni domownicy. Jeśli chcesz, aby dzieci nie wchodziły do gabinetu lub garażu, możesz w prosty sposób ograniczyć im dostęp i zwiększyć bezpieczeństwo Twojego domu. Takie rozwiązanie zdecydowanie zapewnia wygodę i poprawia komfort mieszkania. Dodatkowo jeśli zgubisz klucz nie musisz wymieniać wszystkich zamków. Wystarczy, że wkładki zostaną przekodowane. System jednego klucza to gwarancja bezpieczeństwa i komfort użytkowania.

Czytnik linii papilarnych zamiast klucza

Kolejnym nowoczesnym sposobem, w którym liczy się ochrona mienia i wygoda domowników jest wyposażenie drzwi wejściowe w czytnik linii papilarnych, który z powodzeniem zastępuje tradycyjny klucz. Dzięki zamontowaniu czytnika linii papilarnych przy drzwiach wejściowych zyskujesz pewność, że swój klucz masz zawsze pod ręką, nie masz możliwości zgubienia go, nikt go nie ukradnie. Dodatkowo nowoczesne rozwiązania gwarantują, że manipulacje od zewnątrz nie są możliwe. Aby otworzyć drzwi wejściowe, wystarczy jedno przeciągnięcie palcem. Intuicyjny system w prosty sposób umożliwia dodawanie osób uprawnionych, a nowoczesne i inteligentne oprogramowanie uczy się przy każdym użyciu czytnika, rozpoznając rosnące palce Twoich dzieci czy zmiany nawyków domowników.

Dobrze zabezpieczone drzwi wejściowe to gwarancja spokojnych nocy i udanych wyjazdów wakacyjnych. Dlatego tak ważne jest optymalne dopasowanie systemu zabezpieczeń do Twoich potrzeb i oczekiwań. Skorzystanie z nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań, takich jak system jednego klucza czy czytnik linii papilarnych, sprawi, że Twój dom będzie bezpiecznym i wygodnym miejscem.

 

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 88 99 87)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności