Poradnik Internorm

Ile kosztują okna drewniano-aluminiowe?

Ile kosztują okna drewniano-aluminiowe?

Jeśli chodzi o koszty różnych rozwiązań okiennych, najtańsze są okna PCV, nieco droższe są okna drewniane i aluminiowe, a ile kosztują okna drewniano-aluminiowe? Czy taka inwestycja się opłaca?

Okna przesuwne – systemy

Okna przesuwne – systemy

Przeszklone ściany otwierają wnętrze mieszkania na piękno natury i zdumiewające widoki nigdy nie zasypiającego miasta. Okna przesuwne są jednymi z częściej wybieranych wariantów wielkoformatowego przeszklenia i praktycznego przejścia pomiędzy domem a ogrodem lub tarasem.

Okna – jaki kolor wybrać?

Okna – jaki kolor wybrać?

Jaki kolor okien wybrać? Postawić na wierność tradycji i klasyce czy może świeże podejście do architektury i aranżacji? Znaczący wpływ na Twój wybór będzie miał styl, w jakim jest Twój dom i poszczególne pomieszczenia.

Okna i rolety zewnętrzne

Okna i rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne są coraz chętniej wybierane przez klientów. Początkowo montowane były w budynkach komercyjnych i użytku publicznego, podczas gdy obecnie są alternatywą dla żaluzji i rolet wewnętrznych dla domów mieszkalnych. Skutecznie ochrona przed wymianą ciepła z otoczeniem i są energooszczędne

KF 310 – rewolucja w oknach PCV

KF 310 – rewolucja w oknach PCV

Jak przekonuje sam producent: „To nasze najlepsze okno z grubością profilu 71 mm”. Trudno się z tym nie zgodzić, kiedy bliżej przyjrzymy się parametrom okna i jego wykonaniu. Znajdziemy wiele cech wyróżniających ten model, które czynią go wzorem dla okien przyszłości.