Zalety drzwi przesuwnych Studio XL

NIEOGRANICZONE I INDYWIDUALNE – STUDIO XL


Nowoczesne przeszklenia Internorm STUDIO XL otwierają nieograniczone widoki na świat:

Innowacyjne, inteligentne technicznie systemy okienne o wysokiej izolacyjności cieplnej – takie jak drzwi podnośno-przesuwne, okna przesuwne, narożniki całoszklane, przeszklenia stałe i ich kombinacje – pozwalają na rozwiązania architektoniczne o niebywałych rozmiarach. Są one projektowane i produkowane w małych seriach, dokładnie według Twoich indywidualnych potrzeb.

Drzwi podnośno-przesuwne we wszystkich modelach można połączyć również z przeszkleniami stałymi i narożnikami całoszklanymi.

Aby uzyskać jak największe światło oszklenia, narożnik całoszklany nie jest przyłączany osobno, ale montowany bezpośrednio z drzwiami podnośno-przesuwnymi. Różne modele obejmują wiele opcji wyglądu i wersji otwierania.

Wprowadziliśmy również „Logistykę XL”, czyli własny transport, z własnym koordynatorem budowy, a także odpowiednim samochodem ciężarowym z dźwigiem i urządzeniami montażowymi.

Wysokie kompetencje usługowe naszych dystrybutorów i ich zespołów montażowych zapewniają niezrównaną jakość – od doradztwa, aż po montaż Twoich indywidualnych okien i drzwi.

 

 

Po prostu genialne – nowe drzwi podnośno-przesuwne HS 330

Nowe drewniano-aluminiowe drzwi podnośno-przesuwne zapewniają niezwykłe widoki. Wąska konstrukcja ościeżnicy i duże przeszklenia umożliwiają lepszy dostęp światła i nieograniczoną przyjemność mieszkania. Nowa technologia progów z włókna szklanego w połączeniu z seryjnym potrójnym oszkleniem zapewnia maksymalną termoizolację – odpowiednią również do domów pasywnych – oraz dużą sztywność. Próg jest niski i nie powoduje potknięć, a więc jest idealny do budownictwa bez barier.

Również w elementach stałych drzwi podnośno-przesuwnych widoczne jest tylko drewno. Opatentowany system oszklenia elementów stałych umożliwia wymianę szyb przy całkowicie zatynkowanej ościeżnicy. Do wyboru są trzy wersje klamek, przy czym ich wzór pasuje zawsze do danej linii stylistycznej – kanciastej lub zaokrąglonej. Dodatkowo drzwi podnośno-przesuwne można wyposażyć w żaluzje zewnętrzne (również z mocowaniem za pomocą linki), lamele prowadzące światło oraz szeroką ramę moskitiery.

p/zalety-drzwi-przesuwnych-studio-xl