Internorm i Pracownia Projektowa Archipelag o współpracy!

Internorm i Pracownia Projektowa Archipelag o współpracy!

INTERNORM marka okienna nr 1 w Europie oraz renomowana Pracownia Projektowa ARCHIPELAG podpisały wielopłaszczyznową umowę o współpracy. Podczas negocjacji okazało się, że jest wiele obszarów synergii, które w naturalny sposób łączą interesy obu stron. Partnerstwo będzie obejmowało działania z obszaru edukacji, marketingu i wizerunku.

WIZJA KOOPERACJI

Moda na otwieranie wnętrz na otoczenie sprawiła, że trudno sobie dziś wyobrazić nowoczesny dom pozbawiony dużych przeszkleń. Wielkoformatowe okna nie tylko dodają bryle lekkości i wpływają na estetykę całego budynku, ale również maksymalnie wykorzystują naturalną energię słoneczną, ograniczając w ten sposób koszty związane z ogrzewaniem i oświetleniem. Właściwie rozplanowane, dobrane i zamontowana przeszklenia harmonijnie łączą wnętrze z zielenią ogrodu – podkreślają funkcje i charakter pomieszczeń, zapewniają optymalne doświetlenie oraz przytulny klimat, a tym samym pozytywnie wpływają na zdrowie i samopoczucie domowników.

- Wspólnie z firmą INTERNORM wyznaczamy kierunek budownictwa przyszłości i promujemy energooszczędne rozwiązania. Nowoczesne okna firmy INTERNORM doskonale wpisują się we współczesne trendy – łączą atrakcyjny design z funkcjonalnością i doskonałą termoizolacyjnością, a ich ciekawe wzornictwo i bogata paleta kolorystyczna pozwalają na dopasowanie optymalnych rozwiązań do każdego typu budynku. Oprócz okien o znakomitych parametrach cieplnych, w ofercie firmy INTERNORM znajdują się również żaluzje, które świetnie sprawdzają się, kiedy istnieje ryzyko przegrzania pomieszczeń oraz rolety zewnętrzne, które nie tylko chronią przed stratami energii, ale również dekorują elewację domu, nadając jej intrygujący, nowoczesny wygląd - komentuje arch. Artur Wójciak, prezes Grupy ARCHIPELAG.

- Uważnie przyglądamy się zmianom w projektowaniu domów jednorodzinnych na rynku polskim. Trend kierujący się w stronę architektury estetycznej, funkcjonalnej, ekonomicznej oraz energooszczędnej przyjmujemy z radością, ponieważ nasze produkty idealnie się w niego wpisują. Dlatego naturalną koleją rzeczy jest podjęcie współpracy z tak znamienitym partnerem jakim jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG, której projekty zrobiły na mnie wielkie wrażenie, a także spełniają wszystkie powyższe wymagania. Głównym wygranym tej kooperacji będą jednak klienci Pracowni Projektowej ARCHIPELAG, ponieważ otrzymają oni bardzo korzystne warunki rabatowe na stolarkę okienną i drzwiową firmy Internorm – tłumaczy Marcin Ksokowski, Dyrektor Generalny IFTM Internorm

Dzięki kooperacji INTERNORM będzie mógł przedstawić swoją szeroką ofertę również biurom projektowym sprzedającym oraz adaptującym projekty Pracowni Projektowej ARCHIPELAG. 

Zdjęcia do pobrania!

Podziel się artykułem ze znajomymi
  • lub poleć artykuł znajomemu