IFTM INTERNORM sponsoruje zespół triathlonowy Tri4fun

IFTM INTERNORM sponsoruje zespół triathlonowy Tri4fun

 IFTM INTERNORM, wyłączny dystrybutor austriackiego producenta najwyższej jakości okien i drzwi, sponsoruje amatorski zespół triathlonowy Tri4fun. Oficjalne podpisanie umowy odbyło się 27 czerwca w warszawskim salonie firmy. Pasjonaci triathlonu, z działającego w Piasecznie klubu, otrzymają od INTERNORM komplet profesjonalnych strojów sportowych.

W imieniu Tri4fun, umowę sponsoringową podpisał Maciej Macewicz – lider grupy oraz doświadczony trener osobisty. – Od zawsze moim konikiem były sporty wytrzymałościowe. W czasach juniorskich z sukcesami trenowałem kolarstwo szosowe oraz piłkę nożną. Obecnie realizuję się jako trener, mniej jako zawodnik. Dlatego postanowiłem założyć amatorski klub Tri4fun zrzeszający ludzi, którzy uwielbiają trudne wyzwania. Przygotowuję zawodników do ekstremalnych startów np. ultramaratonów czy maratonów kolarskich. Przekraczanie granic wraz z postępującym treningiem i starty w coraz trudniejszych zawodach, to moje marzenie sportowe na przyszłość – mówi Maciej Macewicz.

Firma IFTM INTERNORM podarowała sportowcom z Tri4fun 16 kompletów profesjonalnych strojów treningowych:  spodenki i koszulki kolarskie, bluzy i kurtki zimowe, kamizelki kolarskie, spodnie oraz nakrycia głowy. Wyposażenie, obok kondycji zawodników, jest niezwykle ważnym elementem w każdym sporcie. Triathlon nie jest wyjątkiem. Przypomnijmy: to dyscyplina, będąca kombinacją pływania, kolarstwa i biegania. Zawodnik kolejno płynie, jedzie na rowerze i biegnie. Czas końcowy obejmuje również zmianę stroju i sprzętu sportowego.

Jak tłumaczy, Marcin Ksokowski, Dyrektor Zarządzający IFTM INTERNORM, pomysł na wsparcie klubu narodził się z obserwacji zmagań jego „niezniszczalnych” zawodników na jednym z portali społecznościowych. – Sam jestem miłośnikiem sportu. Cieszę się, że INTERNORM może pomóc ludziom w realizacji swoich pasji. Mam nadzieję, że zawodnicy klubu będą odnosić same sukcesy – komentuje Marcin Ksokowski.

Grupa Tri4fun liczy 16 osób, a jej członkowie pochodzą z całej Polski. Klub na co dzień funkcjonuje w Piasecznie.

Materiały do pobrania!

 

 

Podziel się artykułem ze znajomymi
  • lub poleć artykuł znajomemu