Internorm dla mediów

Relacje i współpraca z mediami to dla nas priorytet

Zależy nam na dobrych stosunkach z mediami, dlatego jesteśmy do stałej dyspozycji dziennikarzy. Poniżej prezentujemy artykuły o naszych działaniach oraz wydarzeniach, w jakich braliśmy udział. Ponadto chcielibyście się podzielić z Państwem naszą szeroką wiedzą na temat produkowanych przez nas okien pasywnych oraz drzwi zewnętrznych. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszej działalności oraz oferty firmy Internorm, zapraszamy do kontaktu:

e-mail: k.niespodziewanski@internorm.com.pl, tel.: +48 600 316 790 

Poniżej znajdziesz najnowsze informacje prasowe:

Najbezpieczniejsze okno bez okuć

Najbezpieczniejsze okno bez okuć

Miesiące zimowe według statystyk policji są okresem wzmożonej liczby kradzieży z włamaniem. Mówi się, że to okazja czyni złodzieja. W grudniu trudno o lepszą szansę: zmrok zapada szybko. Wielu z nas wyjeżdża, aby okres świąteczny spędzić z rodziną. Złodziej najczęściej dostaje się do domu poprzez..

Minimalizm w architekturze domu

Minimalizm w architekturze domu

Czyste i proste wzornictwo jest cenione od wieków. Dziś jak nigdy dotąd, mniej znaczy więcej. Minimalizm w designie przejawia się w najróżniejszych obszarach twórczej działalności człowieka. Od najnowszego modelu iPhone’a po nowoczesne materiały budowlane, takie jak..

Jakie okna kupuje Europa?

Jakie okna kupuje Europa?

W Europie nie ma dwóch bliźniaczych rynków okien. Różnice klimatyczne, ekonomiczne, architektoniczne, a przede wszystkim kulturowe – wszystko to wyraźnie wpływa na zróżnicowanie trendów zakupowych wśród konsumentów. Jak na tle Europy wypadają Polacy?

Okno też chce być trendy!

Okno też chce być trendy!

Czasy, kiedy remontując czy budując dom byliśmy zdani na monotonię kształtów i barw, dawno już minęły. Teraz nietuzinkowa i śmiała kolorystka święci triumfy w wielu sektorach produkcji materiałów budowlanych. A prawdziwą designerską perełką w naszym domu może stać się okno.

Internorm - prekursor innowacji

Internorm - prekursor innowacji

W ostatnich miesiącach wiele mówi się o zmianach na rynku okien i drzwi. Mało kto wie jednak, że istnieje on dzięki innowacyjności pewnego austriackiego przedsiębiorcy. Niewielki zakład ślusarski założony w latach trzydziestych przez mieszkańca Linz – Eduarda Klingera..

HF 410 - nowa generacja okien drewniano-aluminiowych od firmy Internorm

HF 410 - nowa generacja okien drewniano-aluminiowych od firmy Internorm

Solidność drewna nie ma sobie równych. Właśnie dlatego INTERNORM, austriacki producent najwyższej jakości okien i drzwi, opracował innowacyjną technologię produkcji okien drewniano-aluminiowych. Wyposażone w drewniany rdzeń I-tec Core, okno HF 410 zapewnia niezrównaną stabilność

Oficjalne otwarcie warszawskiego showroomu Internormu w Warszawie!

Oficjalne otwarcie warszawskiego showroomu Internormu w Warszawie!

Dnia 2 września 2016 r firma INTERNORM – marka okienna nr w Europie – otworzył w Warszawie nowy salon sprzedaży. Nieszblonowy i oryginalny showroom znajduje się przy ulicy Wołoskiej 9A na warszawskim Mokotowie. Uroczyste otwarcie salonu uświetniła konferencja prasowa.

Strona internetowa Internorm w nowej odsłonie

Strona internetowa Internorm w nowej odsłonie

Internorm – producent ekskluzywnych okien i drzwi – zmienił swoją stronę internetową. Wszystko po to, aby jej odbiorcy mogli z jeszcze większą łatwością poruszać się w świecie wysokiej jakości wyrobów wytwarzanych przez firmę.

Cedrowy Dom z IFTM Internorm

Cedrowy Dom z IFTM Internorm

Najlepsza realizacja 2015 roku, w której wykorzystano okna i drzwi firmy IFTM Internorm to zdecydowanie „Cedrowy dom”. Wyjątkowy budynek zaprojektowany przez Pracownię Projektową Mariusza Wrzeszcza przykuwa uwagę dużymi przeszkleniami i elewacją w całości wykonaną z cedrowego drewna.