Nowy Salon Sprzedaży w Warszawie

Nowy Salon Sprzedaży w Warszawie

Pod adresem …

Nasz nowy salon okien Internorm zlokalizowany jest:

Warszawa, ul. Wołoska 9A - Budynek Platinium III. Wjazd na parking od ulicy Domaniewskiej. Dwa miejsca parkingowe specjalnie dla klientów znajdują się dokładnie przy wejściu.

Dlaczego warto przyjechać…

 Zakup okien to ciężka decyzja. Producentów jest wielu, wszyscy deklarują, że są najlepsi i oczywiście, że ich okna są najcieplejsze, najtrwalsze etc. A przecież wiadomo, że najlepszy może być tylko jeden. 

Jedyną realną szansą na potwierdzenie naszych słów jest obejrzenie okien z bliska – tylko w ten sposób masz szansę poczuć różnicę i wyrobić sobie opinię o jakości okien i drzwi marki Internorm. Oczywiście służymy również radą, bo kwestii do omówienia jest bardzo dużo.

 Co zobaczysz:

Przede wszystkim można już zobaczyć nasze drzwi przesuwne bezprogowe HS330 – prezentowane rozwiązanie pokazane jest wraz łączeniem kątowym „szkło do szkła” – wygląda to bardzo efektownie.

Dodatkowo zobaczysz pełną gamę produktów drewniano aluminiowych (szczególną uwagę należy zwrócić na okna z baterią solarną) oraz produkty pcv z nakładką aluminiową - wybraliśmy te najpopularniejsze okna z niewidocznym skrzydłem z zewnątrz KF405KF410 czy KV440 itd.

Umów się na spotkanie

Pamiętaj, że dzwoniąc do naszych konsultantów pod numer 801 88 99 87 możesz umówić się na spotkanie w dowolnym terminie o dowolnym czasie - również poza standardowymi godzinami otwarcia. 

Podziel się artykułem ze znajomymi
  • lub poleć artykuł znajomemu