Nawiązanie współpracy przez Internorm z Domowy.pl

Nawiązanie współpracy przez Internorm z Domowy.pl

Z przyjemnością informujemy o podpisaniu umowy o współpracy z Domowy.pl specjalistami w zakresie budownictwa jednorodzinnego. Dzięki Domowy.pl klienci szybko i trafnie dobiorą projekt domu jednorodzinnego wedle swoich potrzeb. Mogą w jednym miejscu skorzystać z cennych porad oraz usłyszeć odpowiedzi na swoje pytania. Budowanie domu z domowy.pl staje się dużo łatwiejsze, szybsze i tańsze.

            Jednym z podstawowych aspektów współpracy Internorm z Domowy.pl jest edukacja klientów indywidualnych, architektów i projektantów na specjalnie dla nich organizowanych wykładach, na których nasi eksperci propagują energooszczędne okna i drzwi. „Budujące Czwartki”, bo tak nazywa się ten cykl spotkań za przewodni temat obrał sobie hasło: POSTAW NA DOM, BUDUJ ENERGOOSZCZĘDNIE! Akcja ma za zadanie popularyzowanie budownictwa jednorodzinne, zachęca Polaków do realizacji marzeń o własnym domu oraz uczy, co to znaczy budować energooszczędnie.

Firma Internorm wzięła aktywny udział już w 4 takich spotkaniach, a kolejne „Budujące Czwartki” już wkrótce. Na spotkaniach nasz przedstawiciel będzie odpowiadał na pytania dotyczące nowoczesnych okien i drzwi w szczególności uwzględniając okna energooszczędne i pasywne, a także na inne zagadnienia, które pojawią się podczas wykładu.

            Mamy nadzieję, iż wspólne działania edukacyjne przełożą się na jeszcze więcej udanych realizacji.

Kolejne „Budujące Czwartki” odbędą się:

  • 10.04.2014 Wrocław
  • 24.04.2014 Kraków
  • 22.05.2014 Rzeszów

 Serdecznie zapraszamy!

Podziel się artykułem ze znajomymi
  • lub poleć artykuł znajomemu