Katalog Domów z Wizją

Katalog Domów z Wizją

Katalog Domów z Wizją

Już jest. Długo wyczekiwany nowy katalog pracowni Domów z Wizją „ Katalog Nowoczesnych Projektów 2013”. Jak co roku firma Internorm aktywnie uczestniczy w tym wydarzeniu wspierając jedną z najlepszych pracowni projektowych w Polsce.

Ewolucja estetyczna czyli….

jesteśmy gotowi na Dobry Design. To motto przewodnie katalogu w którym znajdziemy projekty domów o tradycyjnej formie w nowoczesnej oprawie. Jest to idealny katalog  dla osób, które nie są jeszcze gotowe na w pełni awangardowe rozwiązania.

Okna Internorm

Wszystkie projekty zostały sprawdzone pod kątem technicznym w zakresie możliwości wykonania nowoczesnych okien i drzwi firmy Internorm, oczywiście ze szczególnym uwzględnieniem naszych najnowszych drzwi przesuwnych bez progowych model HS 330. Nie zapomnieliśmy oczywiście o dwóch najnowszych perełkach tj. projektach „Nowoczesny 1” oraz „Parterowy” – to właśnie te projekty otwierają tegoroczną edycję katalogu.

Miłej lektury.

No i oczywiście odsyłamy wszystkich zainteresowanych do zamawiania katalogu przez Internet pod adresem: http://www.projektyzwizja.pl/zamow-katalog-projektow.

Podziel się artykułem ze znajomymi
  • lub poleć artykuł znajomemu