INTERNORM NA WARSZAWSKICH TARGACH "BUDOWA, REMONT, DOM i WNĘTRZE"

INTERNORM NA WARSZAWSKICH TARGACH "BUDOWA, REMONT, DOM i WNĘTRZE"

Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących zapoznać się z ofertą firmy Internorm na Targi BUDOWA REMONT DOM i WNĘTRZE, które odbędą się w dniach 19-20 października 2013 r. na warszawskim Torwarze, przy ul. Łazienkowskiej 6A. Jest to największa jesienna impreza wystawiennicza z dziedziny budownictwa i wyposażenia wnętrz na Mazowszu. Rokrocznie w targach bierze udział około 160 wystawców z kraju i zagranicy. Są to producenci materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz, a także usługodawcy z branży budowlanej: firmy zajmujące się wykańczaniem wnętrz, firmy budujące domy na zamówienie, pracownie projektowania architektonicznego, projektowania wnętrz oraz projektowania i urządzania ogrodów.

Na naszym stoisku o numerze .. będą mogli Państwo podziwiać wielkogabarytowe drzwi przesuwne o pasywnej izolacyjności cieplnej, który będzie połączony szklanym narożnikiem ze stałym przeszkleniem. Poza tym, pokarzemy produkty cieszące się u nas największą popularnością: okna drewniano-aluminiowe, okna PCV z zewnętrzną nakładką aluminiową oraz zewnętrzne drzwi pasywne. Wszystko to odbędzie się w miłej atmosferze, o którą na stoisku będą dbać nasi profesjonalni doradcy, którzy są do Państwa dyspozycji.

Na targach odbędzie się także seria wykładów pod wspólnym hasłem „Budownictwo energooszczędne i ekologiczne”. W ramach tego cyklu przedstawione zostaną np.: zalety budownictwa zrównoważonego, główne systemy certyfikacji budynków ekologicznych, a także rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne i instalacyjne w budownictwie pasywnym. W programie wykładów pomyślano również o tych, którzy chcą by ich dom był nowoczesny i zgodny ze standardami XXI wieku. 

Jeżeli chcą Państwo zdobyć darmowe zaproszenie na Targi wystarczy w treści wiadomości w formularzu kontaktowym wpisać swój adres oraz dopisać: „PROŚBA O ZAPROSZENIE NA TARGI MUREXPO”

 Zgłoszenia przyjmujemy do 14 października 2013 r.

Podziel się artykułem ze znajomymi
  • lub poleć artykuł znajomemu