ARCYDZIEŁO NA WEJŚCIU - DRZWI ALUMINIOWE AT 410

ARCYDZIEŁO NA WEJŚCIU - DRZWI ALUMINIOWE AT 410

Jeżeli szukasz drzwi wejściowych z najwyższej półki, to powinieneś sprawdzić model AT 410. Są to drzwi, które są jednym z najnowocześniejszych produktów na rynku drzwi zewnętrznych. Dlaczego to sformułowanie wydaje się być uzasadnione? Każdy chciałby mieć drzwi, które spełniają kilka warunków łącznie tj. drzwi, które są funkcjonalne, bezpieczne, dobrze się prezentują, a także są bardzo ciepłe.  

FUNKCJONALNOŚĆ - UŁATWIAJ SOBIE ŻYCIE.

Drzwi zewnętrzne AT 410 skonstruowane są z aluminium od wewnętrznej i zewnętrznej strony, środek wypełniony jest przekładkami z poliamidu wzmocnionymi włóknem szklanym i rdzeniem izolacyjnym z pianki oraz wewnętrznym profilem aluminiowym.  Ze względu na trzykomorowy profil o głębokości wynoszącej 93 mm oraz konstrukcję aluminiową drzwi są bardzo stabilne mechanicznie oraz trwałe. Życie ułatwia nam również izolowany termicznie niski próg.

DRZWI ANTYWŁAMANIOWE - BO BEZPIECZEŃSTWO TO MIŁE UCZUCIE

Drzwi aluminiowe AT 410 już w standardzie oferują niezawodne zabezpieczenia chroniące dom przed nieproszonymi gośćmi. Pięcioryglowy zamek składający się z dwóch ryglów obrotowych, dwóch trzpieni stalowych oraz z rygla głównego, który automatycznie blokuje drzwi - które można odblokować za pomocą kilku sposobów: bądź używając czytnika linii papilarnych, transpondera lub czytnika linii papilarnych.  Na życzenie klienta dostępna jest wersja maksymalnie bezpieczna z certyfikatem na drugą klasę odporności na włamanie RC2 wg normy EN 1627.

DESIGN - KIEDY DETAL JEST WSZYSTKIM

Może nie powinniśmy tego pisać, ale z drugiej strony powinniście wiedzieć, że inżynierowie pracujący nad produktami Internorm mają bzika na punkcie detalu - odzwierciedleniem tej "filozofii" czy też stanu umysłu są właśnie drzwi AT 410, które według założeń mają spełniać najbardziej wysublimowane gusta osób, które tak jak nasi projektanci kochają dokładność, kreatywność, minimalizm oraz wreszcie modernistyczny design. Drzwi wyróżniają się tym, że zarówno od zewnętrznej, jak również wewnętrznej strony są zlicowane - tj. rama oraz blat drzwiowy są umieszczone w jednej płaszczyźnie, co wywołuje minimalistyczny efekt. Na piękno tych drzwi składa się również system ukrytych okuć, wpuszczonych w blat drzwiowy pochwytów, tak aby nie zakłócały one zlicowanej stylistyki. Dodatkowo oczywiście dajemy Wam prawie nieograniczony wybór kolorów, pochwytów, klamek, a także kilkadziesiąt różniących się od siebie stylistycznie modeli z serii AT 410.  

KIEDY JEST MI CIEPŁO JEST MI DOBRZE

Nie wiem jak Wy, ale ja pod tym stwierdzeniem bym się podpisał - ciepło pomaga nam czuć się komfortowo i nastawia nas w pozytywny sposób do świata, w szczególności w sytuacji, kiedy zobaczycie niewielki rachunek za ogrzewanie. Jest to możliwe właśnie dzięki rozwiązaniom pasywnym, czyli bardzo energooszczędnym, a nasze drzwi osiągają rewelacyjną izolacyjność cieplną. Współczynnik przenikania ciepła dla drzwi AT 410 wynosi Ud = 0,78 W/m2k i jest potwierdzony certyfikatem. Znaczy to, że oprócz budownictwa tradycyjnego można stosować je do budownictwa bardziej zaawansowanego technologicznie tj. budownictwa niskoenergetycznego oraz pasywnego!

Zainteresowani? Więcej informacji znajdziecie tutaj. 

Podziel się artykułem ze znajomymi
  • lub poleć artykuł znajomemu