Nowe okno KF 510

POCZUJ SIĘ BEZPIECZNIE

PCV i PCV-aluminiowe okno KF 510 zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i komfort mieszkania w Twoim domu! Nowe okno oferuje innowacyjną technologię połączoną z purystycznym designem. Rewolucyjny mechanizm ryglujący I-tec Secure jest ukryty w skrzydle okiennym, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo w Twoim domu dzięki opatentowanemu mechanizmowi stalowych klapek ryglujących. To technologia zamykania unikalna na rynku, opatentowana i dostępna tylko w oknach Internorm.

Wysoki udział szkła, możliwy dzięki wąskiej ramie tego okna, podkreśla prostą, nowoczesną architekturę domu i wpuszcza do salonu jeszcze więcej światła dziennego. Dzięki innowacyjnemu przeszkleniu ECLAZ® w standardzie poczujesz komfort mieszkania w swoim domu.

Zapewniamy obiekty BIM naszych produktów
innowacyjne ryglowanie

Z INNOWACYJNYM SYSTEMEM
RYGLOWANIA I-TEC SECURE.

Dzięki bezkonkurencyjnemu systemowi zamykania I-tec Secure możesz mieć pewność, że Twoje okna zapewniają niezawodną ochronę. Klapki ryglujące zamiast zwykłych sworzni blokujących gwarantują precyzyjne ryglowanie skrzydła okiennego z ościeżnicą. Wyważenie okna jest w praktyce niemożliwe. I-tec Secure jest standardowo zintegrowany z nowym KF 510 i osiąga klasę bezpieczeństwa do RC3.

Ryglowanie I-tec Secure zapewnia następujące korzyści:

 • Perfekcyjne bezpieczeństwo dzięki stalowym klapkom

 • I-tec Secure jest dostępny z ryglowaniem klasy RC3

 • Wyważenie okna jest praktycznie niemożliwe

 • Ładny wygląd dzięki ukryciu elementów ryglujących

 • Łatwe czyszczenie i pielęgnacja


Zapewniamy obiekty BIM naszych produktów
purystyczny design

OKNO Z WĄSKĄ RAMĄ DO NOWOCZESNYCH I ROZŚWIETLONYCH POMIESZCZEŃ.

W domu, w którym panuje prawdziwy komfort, ważną rolę odgrywa odpowiedni projekt okna. Smukła rama okienna nowego okna KF 510 w połączeniu z linearnym i kanciastym wyglądem stanowi podstawę nowoczesnej architektury. Wąska rama bez listwy przyszybowej od wewnątrz zapewnia więcej miejsca na dużo szkła, a tym samym dobry zalew światła w salonach i niezakłócony widok na przyrodę.

Okno dostępne jest w wersji PCV i PCV-aluminiowej w różnych kolorach wewnętrznych i zewnętrznych. Ale niezależnie od tego, czy jest w klasycznej bieli z tworzywa sztucznego, czy z odporną na warunki pogodowe nakładką aluminiową, KF 510 odpowiada potrzebom ponadczasowej architektury dzięki swojej purystycznej estetyce i smukłej ramie.


Zapewniamy obiekty BIM naszych produktów
maksymalny komfort mieszkania

DLA ZWIĘKSZENIA ŚWIATŁA DZIENNEGO W DOMU.

Teraz w standardzie z KF 510

Więcej naturalnego światła w pomieszczeniach dla zdrowszego życia i komfortu - to już KF 510 oferuje już w standardzie dzięki wąskim ramom i innowacyjnemu przeszkleniu ECLAZ® w standardzie. Niebieskie składniki widma światła są bardziej przepuszczane przez to opatentowane szkło i zapewniają więcej światła dziennego we wnętrzu. Dzięki temu jesteś zdrowszy i masz lepsze samopoczucie.

Zalety

 • INNOWACYJNE RYGLOWANIE

  • Bezkonkurencyjne ryglowanie I-tec Secure w standardzie (RC2)
  • Możliwe ryglowanie do klasy RC3
  • Oszklenie I-tec zapewnia również doskonałą izolację termiczną i akustyczną oraz zwiększoną stabilność i zapewnia dodatkowo ochronę przed włamaniem
 • PURYSTYCZNY DESIGN

  • Kanciasty design i smukłe ramy
  • Minimalistyczny wygląd dzięki konstrukcji skrzydła bez listwy przyszybowej
  • Brak widocznych elementów mechanizmu ryglującego w ramie ościeżnicy/li>
 • MAKSYMALNY KOMFORT MIESZKANIA

  • Najwyższej jakości przeszklenie ECLAZ® w standardzie
  • Więcej światła dziennego dzięki dużej powierzchni szkła
  • Najlepsza izolacja termiczna dzięki zastępieniu pianki izolacyjnej granulatem I-tec Insulation, który maksymalnie szczelnie wypełnia komorę izolacyjną
  • Łatwość czyszczenia dzięki zintegrowaniu mechanizmów ryglowania w skrzydle i zachowaniu minimalnej estetyki ościeżnicy

KF 510 - OKNA PCV
I PCV-ALUMINIOWE

  • Izolacja cieplna: do UW = 0,63 W/(m2K)
  • Izolacja dźwiękowa: do 46 dB
  • Bezpieczeństwo: RC3, RC2, RC2N
  • Ryglowanie: w pełni zintegrowane
  • Głębokość profilu: 90/93 mm

Najwyższej jakości przeszklenie ECLAZ®: to szkło izolacyjne zapewnia zwiększoną wydajność energetyczną i najwyższą izolację termiczną. Kolejna zaleta: nawet jako potrójne szkło izolacyjne jest niezwykle przezroczyste i zalewa każde pomieszczenie naturalnym światłem dziennym.

Trwała i łatwa w pielęgnacji zewnętrzna nakładka aluminiowa jest dostępna w wielu różnych kolorach dla maksymalnej indywidualności. Również w wersji PCV to okno będzie strzałem w dziesiątkę!

Wyjątkowo nowoczesny design dzięki smukłej ramie – dzięki temu większa powierzchnia szkła pozwala na maksymalne doświetlenie i komfort mieszkania.

Kanciasty kształt skrzydła i ościeżnicy jest idealny dla nowoczesnej i purystycznej architektury stylu home pure.

I-tec Insulation
Granulat izolacyjny równomiernie i szczelnie wypełnia całą komorę, zapewniajac maksymalną izolację termiczna..

I-tec Ozklenie
Szczelne wklejenie szyby w ramę skrzydła zapewnia doskonałą stabilność i ochronę przed wyważeniem szyby.

W pełni zintegrowany system ryglowania I-tec Secure zapewnia nie tylko maksymlane bezpieczeństwo, ale także wygodną pielęgnację.

KF 510 - Akcesoria

DESIGN Z OBU STRON

WIDOK Z ZEWNĄTRZ - wąska rama dla maksymalnej powierzchni szkła - KF 510 imponuje kanciastą konstrukcją i jest dostępne w różnych wersjach.

WIDOK WEWNĄTRZ - bezramowe skrzydło idealnie wpasowuje się w minimalizm nowoczesnej aranżacji wnętrz. Proste klamki i płaska rama ościeżnicy podkreślają zredukowany wygląd.

WARIANTY KOLORYSTYCZNE

KOLORY ZEWNĘTRZNE - maksymalna indywidualność dzięki różnym zestawieniom kolorystycznym. Paleta kolorów nakładki aluminiowej okna KF 510 waha się od charakterystycznego wyglądu stali nierdzewnej do miękkiej szarości kwarcu i wykwintnego antracytu.

KOLORY WEWNĄTRZ - biel wygląda elegancko, jasno i przyjaźnie. Ciemnoszary jest szczególnie popularny w połączeniu z drewnianymi podłogami i betonowymi ścianami, ale także w spójnej koncepcji kolorystycznej.

KLAMKI WEWNĄTRZ

Minimalistyczne, kanciaste klamki doskonale komponują się z liniowym wzornictwem okna. Mimo kanciastych krawędzi uchwyty są wygodne w trzymaniu. Nowe klamki Secustik® w asortymencie Internorm wprowadzają jeszcze więcej żywego designu.

OSŁONY PRZECIWSŁONECZNE I MOSKITIERY

Możliwość dostosowania nachylenia lameli pozwala kontrolować natężenie światła oraz temperatury wpadających do wnętrza. Żaluzje fasadowe i rolety zewnętrzne doskonale komponują się z ochroną przed owadami.

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zapraszamy do kontaktu Wyślij zapytanie lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 889 987)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności