Nowe okno HF 510

BEZPIECZNIE I W ZGODZIE Z NATURĄ

Naturalny materiał budowlany, jakim jest drewno, zapewnia bezpieczeństwo, naturalność i komfort mieszkania w każdym salonie. W połączeniu z zewnętrzną nakładką aluminiową uzyskuje się doskonałe właściwości izolacyjne i odporność na warunki atmosferyczne. Marzenie o indywidualnym dopasowaniu przestrzeni życiowej urzeczywistnia się dzięki indywidualnym rozwiązaniom w zakresie kolorów i tekstur. Okno doskonale komponuje się z innymi produktami Internorm.

Smukłe ramy nowego okna spełniają najwyższe standardy projektowe. Purystyczne, nowoczesne i eleganckie – nowe okno drewniano-aluminiowe HF 510 firmy Internorm.

Zapewniamy obiekty BIM naszych produktów
CIEPŁO, WYGODA I NATURALNOŚĆ

Bezpiecznie z naturą

KOMFORT ŻYCIA Z NATURĄ I ŚWIATŁEM DZIENNYM.

Ciepło, wygoda i naturalność – to sprawia, że ​​drewno jest naturalnym materiałem budowlanym we własnych czterech ścianach. Drewno jest nie tylko stabilne i ma dobre właściwości izolacyjne, ale także zapewnia naturalny klimat w pomieszczeniach. Wprowadź naturę do swojego domu z nowym oknem drewniano-aluminiowym HF 510.

W firmie Internorm otrzymujesz okna drewniano-aluminiowe od wiodącego producenta w Austrii - wykonane z najwyższym poziomem rzemiosła i zgodnie z surowymi kryteriami jakości. Konstrukcja wykonana z drewna, pianki termicznej i szyby klejonej na całym obwodzie zapewnia, że ​​ciepło w zimie pozostaje wewnątrz, a w lecie na zewnątrz. Dzięki optymalnej izolacji termicznej i dużej ilości światła przez smuklejsze ramy zauważalnie wzrasta jakość życia i komfort.

Aby wpuścić do wnętrza jeszcze więcej naturalnego światła, firma Internorm oferuje standardowo we wszystkich oknach innowacyjne przeszklenie ECLAZ®. Niebieskie składniki widma światła są bardziej przenikalne przez to opatentowane szkło i zapewniają zauważalnie więcej światła dziennego - nawet w przypadku potrójnego szkła izolacyjnego. Dzięki temu pomieszczenia mieszkalne są jeszcze jaśniejsze i bardziej przyjazne, a jednocześnie zapewnia doskonałą izolację okien i zwiększoną efektywność energetyczną.


Zapewniamy obiekty BIM naszych produktów
SMUKŁE RAMY I JESZCZE WIĘCEJ SZKŁA

purystyczny design

NATURALNE MATERIAŁY
W POŁĄCZENIU Z WĄSKĄ RAMĄ.

Wąskie ramy okienne okna HF 510 sprawiają, że nawet małe pomieszczenia wyglądają jasno i przyjaźnie. Niezależnie od tego, czy jako okno jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, czy jako drzwi balkonowe, to drewniano-aluminiowe okno idealnie pasuje do zredukowanego stylu życia i wyposażenia. Większe szklane powierzchnie, dzięki smuklejszym ramom, wpuszczają do pomieszczeń dużo światła, a tym samym wyjątkową jakość życia.

Dzięki HF 510 jako nowoczesnemu oknu drewniano-aluminiowemu materiał ten przeżywa teraz odrodzenie i spełnia marzenia o nowoczesnym mieszkaniu. Przytulne wnętrze wykonane z drewna połączone jest z odporną na warunki atmosferyczne aluminiową powłoką zewnętrzną oraz wypełnieniem z pianki termoizolacyjnej o wysokiej izolacyjności. Nasz I-tec Core jest rdzeniem okna – dla maksymalnej stabilności i trwałości. Mimo, że nasze okna wykonane są z tego samego drewna, każde z nich jest naprawdę wyjątkowe - z drobno stopniowanym usłojeniem i ręczną obróbką. Widoczna i odczuwalna żywotność drewna. Koncentrujemy się na wyjątkowej jakości i naturalnym pięknie.


Zapewniamy obiekty BIM naszych produktów
maksymalny komfort mieszkania

DLA ZWIĘKSZENIA ŚWIATŁA DZIENNEGO W DOMU.

Teraz w standardzie z KF 510

Więcej naturalnego światła w pomieszczeniach dla zdrowszego życia i komfortu - to już KF 510 oferuje już w standardzie dzięki wąskim ramom i innowacyjnemu przeszkleniu ECLAZ® w standardzie. Niebieskie składniki widma światła są bardziej przepuszczane przez to opatentowane szkło i zapewniają więcej światła dziennego we wnętrzu. Dzięki temu jesteś zdrowszy i masz lepsze samopoczucie.

Zalety

 • MAKSYMALNA OCHRONA

  • Więcej światła dziennego dla lepszego zdrowia i samopoczucia
  • Doskonała izolacja termiczna i odporna na warunki atmosferyczne nakładka aluminiowa3
  • Najwyższej jakości przeszklenie ECLAZ® w standardzie dla jeszcze większego komfortu życia
 • PURYSTYCZNY DESIGN

  • Smukła rama dla większej ilości wpadającego światła
  • Purystyczny i nowoczesny design w połączeniu z urokliwym i naturalnym wyglądem drewna
 • KOMFORT INDYWIDUALNEGO ŻYCIA

  • Maksymalna swoboda konfiguracji dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, różnym gatunkom drewna i dużemu wyborowi klamek
  • Doskonałe możliwości łączenia z innymi produktami Internorm, takimi jak KF 510

Indywidualna przestrzeń życiowa

SZEROKIE MOŻLIWOŚCI KONFIGURACYJNE.

1. DREWNO

Drewno zapewnia ciepło i bezpieczeństwo oraz przyjemną atmosferę w mieszkaniu. Dlatego okno HF 510 jest idealne do salonów i sypialni.

2. PCV

PCV jest trwałe, niezwykle łatwe w pielęgnacji i dlatego doskonale nadaje się do pomieszczeń o dużej wilgotności, takich jak łazienki.

3. DRZWI PRZESUWNE

Nie rezygnuj z dużych powierzchni przeszkleń i większej ilości światła w pomieszczeniach. Nasze drzwi podnoszono-przesuwne drewniano-aluminiowe doskonale komponują się z oknem HF 510.

4. DRZWI WEJŚCIOWE

Również przy drzwiach wejściowych nie trzeba iść na żadne kompromisy. Drzwi wejściowe Internorm są dostępne w wersji aluminiowej lub drewniano-aluminiowej oraz w wersji zlicowanej, kątowej lub profilowanej.

Okno drewniano-aluminiowe HF 510 idealnie komponuje się z naszym oknem PCV-aluminiowym KF 510. Nakładka aluminiowa wygląda tak samo w obu oknach i zapewnia jednolity wygląd na froncie zewnętrznym. Na przykład, jeśli potrzebujesz okna PCV-aluminium do łazienek lub innych pomieszczeń, Internorm oferuje idealne połączenie produktów.

Ale istnieje również wiele opcji indywidualizacji za pomocą kolorów. Od koloru aluminiowej nakładki, przez drewno ramy, aż po klamki okienne – jest wiele sposobów na urzeczywistnienie wymarzonego domu. Wybór rodzaju drewna na ościeżnicę to w dużej mierze kwestia gustu. Oprócz świerka i modrzewia oferujemy Państwu również gatunki drewna takie jak dąb, jesion czy orzech. Możesz je zaprojektować w wielu kolorach.

HF 510 - OKNA
DREWNIANO-ALUMINIOWE

  • Izolacja cieplna: do UW = 0,65 W/(m2K)
  • Izolacja dźwiękowa: do 44 dB
  • Bezpieczeństwo: do RC2, RC2N
  • Ryglowanie: w pełni zintegrowane
  • Głębokość profilu: 85 mm

Najwyższej jakości przeszklenie ECLAZ®: to szkło izolacyjne, które zapewnia zwiększoną wydajność energetyczną i najwyższą izolację termiczną. Kolejna zaleta: nawet jako potrójne szkło izolacyjne jest wyjątkowo przezroczyste i sprawia, że ​​pomieszczenie jest jeszcze jaśniejsze i bardziej przyjazne.

Wyjątkowo smukły i nowoczesny dzięki niewielkiej wysokości ramy - jak najwięcej przeszklenia dla maksymalnego dopływu światła i komfortu mieszkania.

Trwała i łatwa w pielęgnacji zewnętrzna nakładka wykonana z aluminium jest dostępna w wielu różnych kolorach dla maksymalnej indywidualności.

Kanciasty kształt skrzydła i ościeżnicy jest idealny do nowoczesnej architektury stylu home pure.

Rdzeń izolacyjny i wzmocnieniowy I-tec Core sprawia, że ​​okna te są szczególnie wytrzymałe i odporne, co umożliwia zastosowanie bardzo dużych rozwiązań okiennych. Smukłe i stabilne wymiarowo przekroje podpór pozwalają na najwyższe obciążenia dzięki wyjątkowo mocnemu materiałowi drzewnemu.

I-tec Oszklenie
Całościowe sklejenie szyby z oknem zapewnia doskonałą stabilność i ochronę przed włamaniem..

Oferujemy różne gatunki drewna i kolory drewna według indywidualnych potrzeb.

HF 510 - Akcesoria

KLAMKI WEWNĄTRZ

Nie rzucające się w oczy, kanciaste klamki doskonale komponują się z liniowym wzornictwem okna. Mimo kanciastych krawędzi uchwyty są wygodne w trzymaniu. Nowe klamki Secustik® w asortymencie firmy Internorm wprowadzają jeszcze więcej żywego designu dzięki płaskim frontom.

Osłony przeciwsłoneczne i moskitiery

Różne pozycje lameli żaluzji weneckich zmieniają estetykę fasady zewnętrznej raz za razem. Ale w razie potrzeby kierują również światło do wnętrza. Żaluzje fasadowe i rolety zewnętrzne doskonale komponują się z ochroną przed owadami.

WARIANTY KOLORYSTYCZNE

KOLORY ZEWNĘTRZNE - aluminiowa nakładka na zewnątrz chroni drewno przed wszelkimi warunkami atmosferycznymi. Szeroka gama kolorystyczna daje niezliczone możliwości projektowe. Obejmuje to efektowny wygląd stali nierdzewnej, jasny, delikatny szary, aż po wykwintny antracyt.

KOLORY WEWNĄTRZ - różne kolory i nowoczesne gatunki drewna dają wspaniałe możliwości kolorystyczne aranżacji wnętrz.

DESIGN Z OBU STRON

WIDOK Z ZEWNĄTRZ - naturalność drewna wewnątrz jest połączona z trwałością i bezobsługowością metalowej nakładki odpornej na warunki atmosferyczne na zewnątrz.

WIDOK WEWNĄTRZ - ciesz się ciepłem, wygodą i naturalnością drewna. Oprócz świerka i modrzewia oferujemy Państwu również gatunki drewna takie jak dąb, jesion czy orzech.

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zapraszamy do kontaktu Wyślij zapytanie lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 889 987)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności