Wyślij zapytanie

WYCENA

Planujesz wymianę okien
i drzwi wejściowych w domu
lub mieszkaniu?

Dowiedz się jak zrobić to mądrze. Zapytaj o szczegóły

Stare okna należą do najsłabszych elementów budynku. Nieszczelność okien oznacza przeciągi, hałas i duże koszty ogrzewania, ponieważ w starych budynkach energia cieplna uwalniana jest przez okna. Szacuje się, że średnio około 25–30% energii termicznej ucieka z domu przez okna.

Problemy ze stolarką?

- Stare, nieszczelne okna i drzwi (Rosnące rachunki za ogrzewanie i serwisowanie starej stolarki)

- Brak zabezpieczeń przed włamaniem (Najczęściel wybierany element przez włamywaczy)

- Brak ochrony przed hałasem z zewnątrz (Natężony rych samochodowy, autobusowy, tramwajowy, odgłosy przechodzących osób, hałaśliwe miejsce w pobliżu)

- Okna bez wentylacji (Brak możliwości uchylania okna w starych oknach drewnianych. Zamknięte stare okna PCV powodują zaduch w domu, a anwet pleśń i grzyb)

- Zły montaż (Uszkodzenia ramy i szyby, nieumiejetne montowanie parapetów. To powoduje duże ubytki ciepła, zawilgocenie.)

- Ograniczona odpowiedzialność sprzedawcy (Szyby pochodzą od jednego producenta, a rama od drugiego - brak pełnego nazdoru nad procesem produkcji poszczególnych elementów oraz ich montażem)

Termomodernizacja. Zrób to mądrze.

Wybierz stolarkę Internorm spełniającą wymogi programu Czyste Powietrze.
Bez komplikacji

Okna

Doskonała ochrona antywłamaniowa, wspaniała izolacja cieplna i izolacja akustyczna to oczywiste cechy okien Internorm. Kładziemy bardzo duży nacisk na wspaniałe wzornictwo i doskonałe wykonanie aż po najdrobniejsze detale. Szeroki wybór akcesoriów do okien daje niezliczone możliwości aranżacyjne.

Dowiedź się więcej
Terminowo

Drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe, które będą estetycznie idealnie dopasowane do projektu domu, ich funkcjonalność będzie perfekcyjna, zabezpieczenia antywłamaniowe skuteczne, a izolacyjność skrajnie wybitna? Witaj w świecie drzwi Internorm produkowanych w tylko w Austrii na wymiar oraz w zgodzie z indywidualnymi zachciankami naszych klientów. W ofercie Internorm można znaleźć dwa rodzaje drzwi: aluminiowe oraz drewniano-aluminiowe.

Dowiedź się więcej

Dzięki firmie Internorm
wymiana okien przebiega w
sposób niezauważalny

Bez komplikacji

1. Bez komplikacji

Doradca Internorm odwiedzi Cię w domu, sprawdzi Twoje warunki budowlane, wymierzy okna i wspólnie z Tobą ustali dokładny harmonogram prac. Okna będą wyprodukowane pod wymiar Twoich ościeży i według Twoich preferencji.

Terminowo

2. Terminowo

Twoje zamówienie zostanie dostarczone w całości w uzgodnionym terminie. Niezwłocznie nasi montażyści przystąpią do wymiany okien.

Czysto

3. Czysto

Przy renowacji zwracamy szczególną uwagę na czystość. Dlatego przed rozpoczęciem prac osłaniamy wszystkie miejsca w pobliżu okna i zdejmujemy firanki i zasłony.

Starannie

4. Starannie

Twoje stare okna zostaną ostrożnie zdemontowane. Szczególną uwagę zwracamy na to, aby otaczający mur nie został uszkodzony

Okno za okno

5. Okno za okno

Okna są wymieniane po kolei, jedno po drugim aby nie naradzić domowników na przeciągi oraz utrudnienia, spowodowane pracami.

Szczelnie

6. Szczelnie

Właściwe połączenie konstrukcyjne i ciepłe łączenia zapewniają odpowiednią szczelność pomiędzy oknem a murem.

Schludnie

7. Schludnie

Po zakończeniu montażu osłony są usuwane i obszar jest czyszczony.

Z gwarancją jakości

8. Z gwarancją jakości

Nasza ekipa sprawdza wraz z Tobą wszystkie funkcje okien. Przekazujemy także porady dotyczące konserwacji i pielęgnacji.

Dofinansowanie na wymianę stolarki

Sprawdź warunki

DLA KOGO

Dla właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych.

Dla właścicieli lub współwłaścicieli wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

NA CO

Dofinansowanie przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku.

WYSOKOŚĆ DOTACJI

Dotacja może wynosić do 30 000 zł dla podstawowego poziomu dofinansowania i do 37 000 zł i do 47 000 zł (dotacja z prefinansowaniem) dla podwyższonego poziomu dofinansowania oraz 69 000 zł i 79 000 zł (dotacja z prefinansowaniem) dla najwyższego poziomu dofinansowania.

Żródło: czystepowietrze.gov.pl

PORADNIK INTERNORM

Okna i drzwi pasywne najwyższej jakości do Twojego wymarzonego domu

Remontujesz dom lub mieszkanie?
I szukasz nowych okien i drzwi wejściowych?

Wypełnij formularz, a my wrócimy do Ciebie ze szczegółami.

Twoje dane

Twoje dane są bezpiecznie dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL i zostaną wykorzystane tylko na potrzeby tej wyceny!

Planowany termin montażu okien?*:

Wybierz plik z dysku Maksymalny rozmiar pliku to 10 mb
*Pola wymagane

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zapraszamy do kontaktu Wyślij zapytanie lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 889 987)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności