Perfekcyjna wymiana okien tylko z Internorm

Pożegnaj się ze starymi oknami już
dziś i oszczędzaj!

Stare okna należą do najsłabszych elementów budynku. Nieszczelność okien oznacza przeciągi, hałas i duże koszty ogrzewania, ponieważ w starych budynkach energia cieplna uwalniana jest przez okna. Szacuje się, że średnio około 25–30% energii termicznej ucieka z domu przez okna.

Szczególnie dotknięte tym zjawiskiem są budynki wzniesione do połowy lat 90. ubiegłego wieku, w których instalowano zazwyczaj niepowleczone dwuszybowe szkło izolacyjne, w niektórych przypadkach nawet szkło jednowarstwowe. Te przestarzałe dziś rozwiązania powodują znaczne utraty ciepła. Skutkiem są niepotrzebnie wysokie koszty ogrzewania.

Obecnie stosuje się rozwiązania trzyszybowe, a każda szyba składa się z kilku warstw szkła przekładanych specjalną folią, często stosuje się również powłokę Thermofloat.

Koszty ogrzewania stanowią przykre zaskoczenie?

Trzyszybowe oszklenie izolacyjne pozwala rocznie zaoszczędzić nawet 900 litrów oleju opałowego na dom. Właśnie dlatego Internorm opracowuje wyznaczające trendy, energooszczędne rozwiązania okienne, które za każdym razem otrzymują certyfikaty pasywności.

Okna stanowią trwałe dobro i na długie lata podwyższają jakość życia w domu. Jeśli więc przy renowacji stawiasz na jakość, skorzystaj na pewności, jaką daje marka „made in Austria”. Markowe okna na długo zapewniają to, co obiecują: idealnie i indywidualnie dopasowane okna oraz oszczędność energii, czyli wysoką izolacyjność cieplną, ekonomiczność i ekologiczność.

Szybki i czysty montaż

Nasza usługa renowacji okien rozpoczyna się od konsultacji. Pracownicy naszych oddziałów w całej Polsce przychodzą do Twojego domu, dokonują pomiarów i omawiają z Tobą Twoje oczekiwania. W uzgodnionym terminie okna są dostarczane i instalowane przez certyfikowanych i wykwalifikowanych techników. Proces ten jest bardzo szybki. Każde okno wymieniane jest jedno po drugim i w ciągu kilku godzin możesz spodziewać się nowych okien.

Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się kurzu i brudu podczas wymiany okien, wszystkie otaczające je obszary są zakryte, a zasłony usunięte. Kurz zbiera się na osłonach przed zabrudzeniam, które zostają usunięte po instalacji. Dzięki temu nie musisz sprzątać po wymianie okien.

Dzięki firmie Internorm
wymiana okien przebiega w
sposób niezauważalny

Bez komplikacji

1. Bez komplikacji

Doradca Internorm odwiedzi Cię w domu, sprawdzi Twoje warunki budowlane, wymierzy okna i wspólnie z Tobą ustali dokładny harmonogram prac. Okna będą wyprodukowane pod wymiar Twoich ościeży i według Twoich preferencji.

Terminowo

2. Terminowo

Twoje zamówienie zostanie dostarczone w całości w uzgodnionym terminie. Niezwłocznie nasi montażyści przystąpią do wymiany okien.

Czysto

3. Czysto

Przy renowacji zwracamy szczególną uwagę na czystość. Dlatego przed rozpoczęciem prac osłaniamy wszystkie miejsca w pobliżu okna i zdejmujemy firanki i zasłony.

Starannie

4. Starannie

Twoje stare okna zostaną ostrożnie zdemontowane. Szczególną uwagę zwracamy na to, aby otaczający mur nie został uszkodzony

Okno za okno

5. Okno za okno

Okna są wymieniane po kolei, jedno po drugim aby nie naradzić domowników na przeciągi oraz utrudnienia, spowodowane pracami.

Szczelnie

6. Szczelnie

Właściwe połączenie konstrukcyjne i ciepłe łączenia zapewniają odpowiednią szczelność pomiędzy oknem a murem.

Schludnie

7. Schludnie

Po zakończeniu montażu osłony są usuwane i obszar jest czyszczony.

Z gwarancją jakości

8. Z gwarancją jakości

Nasza ekipa sprawdza wraz z Tobą wszystkie funkcje okien. Przekazujemy także porady dotyczące konserwacji i pielęgnacji.

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zapraszamy do kontaktu Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 889 987)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności