Made in Austria

Austriacka jakość produktów

W naszych trzech fabrykach w Austrii (Traun, Sarleinsbach, Lannach) pracownicy produkują Wasze wymarzone okna i drzwi. „Całościowa koncepcja systemu okien” jest realizowana wyłącznie przez firmę Internorm – od badań i rozwoju, poprzez własną produkcję profili, wytwarzanie szkła i najnowocześniejsze, inteligentne technologie produkcji, aż po logistykę i montaż.

Nasi pracownicy to specjaliści, którzy działają z wielką pasją, pomysłowością i dbałością o szczegóły. Nasz własny dział badawczo -rozwojowy tworzy ciągle nowe technologie, dzięki którym możemy oferować coraz lepszy komfort i coraz większe bezpieczeństwo.

Fabryka Internorm Traun

Oferujemy nowatorskie produkty dla wymagających klientów

Indywidualne okna

Każde okno to unikat, ponieważ każde okno firmy Internorm jest produkowane na wymiar i zgodnie z Twoim indywidualnym wyobrażeniem w naszych nowoczesnych fabrykach w Górnej Austrii i Styrii. Produkujemy okna z PCV, PCV i aluminium oraz drewna i aluminium, w stylistyce zlicowanej, kanciastej, profilowanej lub zaokrąglonej. Duży wybór kolorów, szyb, klamek i przeszkleń wielkopowierzchniowych daje niemal nieograniczone możliwości aranżacji. Wszystko wedle Twojego życzenia!

Innowacyjne technologie

Nasz własny dział badawczo -rozwojowy tworzy ciągle nowe technologie, dzięki którym możemy oferować coraz lepszy komfort i coraz większe bezpieczeństwo. Produkcja odbywa się przy użyciu najnowocześniejszych technologii w naszych zakładach w Austrii.

Wyjątkowa jakość

Doskonała izolacyjność cieplna oraz bezpieczeństwo to oczywiste cechy okien Internorm. Potwierdzeniem naszej wiodącej roli w tworzeniu i produkcji najnowocześniejszych okien i drzwi jest duża liczba otrzymanych przez nas krajowych oraz międzynarodowych wyróżnień i certyfikatów. Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów i usług. Dlatego zapewniamy gwarancje wykraczające poza standard rynkowy.!

Zobacz jak powstają produkty Internorm

Internorm-Fenster HF 410 – Wandel von Technik zu Gefühl. Prezentacja zakładu Traun

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zapraszamy do kontaktu Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 889 987)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności