I-tec Zacienienie

Niezależna od prądu ochrona
przeciwsłoneczna

We wszystkich systemach okien zespolonych Internorm można zastosować zacienienie I-tec z niezależnym zasilaniem. Wykorzystuje ono moduł fotowoltaiczny i akumulator i nie wymaga zasilania zewnętrznego, a wygląd okna nie zostaje niczym zaburzony.

I-tec Zacienienie Internorm

Fotowoltaika zamiast
instalacji elektrycznej

Świeże powietrze jest ważne dla naszego zdrowia. Zapewnia dobre samopoczucie, zdrowy sen, zdolność do koncentracji i wydajną pracę. Jednak nieprawidłowe wietrzenie powoduje, że w pomieszczeniu pozostaje wilgoć, CO2 lub inne zanieczyszczenia powietrza, które mogą spowodować znaczne szkody.

Ściany mogą zostać uszkodzone przez pleśń. Z kolei pleśń, pyłki i kurz stanowią zagrożenie dla zdrowia. Nieprawidłowe wietrzenie powoduje też utratę ciepła.

Ale jak wietrzyć
prawidłowo?

Na przykład za pomocą rozproszonej wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Zapewnia ona idealnie świeże powietrze – całkowicie automatycznie i indywidualnie dla każdego pomieszczenia.

Fotowoltaika zamiast
instalacji elektrycznej

Energia potrzebna do napędzania silnika uzyskiwana jest ze słońca poprzez zintegrowany z osłoną moduł fotowoltaiczny znajdujący się bezpośrednio w oknie. Ponieważ nie jest potrzebne zewnętrzne źródło zasilania, nie musisz dodatkowo ingerować w ściany budynku, kując bruzdy pod przewody i zwiększając koszty remontu.

Zalety

  • Bez prądu dzięki modułowi fotowoltaicznemu

  • Funkcje automatyczne, takie jak wykrywanie dnia i nocy czy pomiar promieniowania słonecznego

  • Łatwe czyszczenie ramy okiennej

  • Możliwość ręcznego sterowania bezpośrednio przez panel w ramie okna

  • Wygodne sterowanie za pomocą rozwiązań SmartHome, takich jak I-tec SmartWindow czy Loxone Smart Home

  • Moduł fotowoltaiczny i osłona przeciwsłoneczna zintegrowane między szybami, co gwarantuje zabezpieczenie przez wiatrem i brudzeniem się żaluzji

Niezależna
energetycznie osłona
przeciwsłoneczna

Prezentacja automatycznego działania systemu I-tec Zacienienie.

Osłonę przeciwsłoneczną można przesuwać w górę i w dół bezpośrednio za pomocą przycisków w ramie okna, przy pomocy smartfona albo funkcji automatycznych. Detekcja dnia i nocy, na przykład, pozwala na samoczynne otwieranie się żaluzji rano i zamykanie się jej wieczorem. Czujniki promieniowania słonecznego i temperatury pozwalają na tryb zapobiegania przed przegrzewaniem się pomieszczeń.

Wygodna obsługa –
nawet podczas podróży!

Jeśli jesteś na wakacjach i zapomniałeś zasłonić szyby przed wyjazdem, aplikacja I-tec SmartWindow przyjdzie Ci z pomocą. Kontroluj swoje żaluzje w łatwy sposób i wszędzie za pośrednictwem internetu.

Zastosowano

System wewnętrznej wentylacji I-tec Wentylacja znajdziesz w wybranych oknach.

Poznaj inne innowacje z grupy I-tec stworzone
i stosowane przez Internorm

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności