I-tec Wentylacja

Zawsze świeże powietrze.
Automatycznie i indywidualnie.

Teraz nie musisz już myśleć o wietrzeniu. Internorm oferuje okna, w których wywietrznik jest już całkowicie wbudowany w ościeżnicę. Nawet przy zamkniętym oknie przez całą dobę zapewnione jest świeże powietrze i optymalny klimat w pomieszczeniu.

I-tec Wentylacja Internorm

Dlaczego wietrzenie jest
takie istotne?

Świeże powietrze jest ważne dla naszego zdrowia. Zapewnia dobre samopoczucie, zdrowy sen, zdolność do koncentracji i wydajną pracę. Jednak nieprawidłowe wietrzenie powoduje, że w pomieszczeniu pozostaje wilgoć, CO2 lub inne zanieczyszczenia powietrza, które mogą spowodować znaczne szkody.

Ściany mogą zostać uszkodzone przez pleśń. Z kolei pleśń, pyłki i kurz stanowią zagrożenie dla zdrowia. Nieprawidłowe wietrzenie powoduje też utratę ciepła.

Ale jak wietrzyć
prawidłowo?

Na przykład za pomocą rozproszonej wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Zapewnia ona idealnie świeże powietrze – całkowicie automatycznie i indywidualnie dla każdego pomieszczenia.

System wentylacji
wbudowany w okno

Wywietrznik I‑tec firmy Internorm jest wbudowany bezpośrednio w ościeżnicę. Każde pomieszczenie może być wietrzone w zależności od potrzeb. Wywietrznik można bez problemu zamontować również w ramach renowacji budynku, ponieważ nie zakłóca on wyglądu elewacji.

Zalety

  • Każda Wentylacja I-tec, a tym samym każde okno

  • Mniejsze straty ciepła, ponieważ zjawisko przeciągów jest wyeliminowane

  • Zintegrowane filtry zapopiegają pyłkom – rozwiązanie idealne dla alergików

  • Świeże powietrze bez hałasu z zewnątrz

  • Własne świeże powietrze na każde pomieszczenie

  • Zwiększone bezpieczeństwo – okno pozostaje

  • Sterowanie za pomocą I-tec SmartWindow lub Loxone SmartHome

Skuteczne rozwiązanie
dla alergików

Zobacz zasadę działania automatycznego procesu wentylowania okien dzięki I-tec Wentylacja Internorm.

Szczególnie wiosną i latem, gdy kwitną rośliny i trawy, a powietrze jest pełne pyłków, wietrzenie pomieszczeń może być uciążliwe dla osób cierpiących na alergię. Wentylacja I-tec ma wbudowany filtr przeciwpyłkowy, dzięki któremu wpuszczane powietrze jest zawsze tak samo czyste. Filtr ten można także łatwo wymienić.

Wygodne sterowanie za
pomocą aplikacji
mobilnych

Inteligentny system sterowania budynkiem Internorm I‑tec SmartWindow umożliwia wygodne sterowanie wentylacją I‑tec za pomocą smartfona lub tabletu.

Zastosowano

System wewnętrznej wentylacji I-tec Wentylacja znajdziesz w wybranych oknach.

Poznaj inne innowacje z grupy I-tec stworzone
i stosowane przez Internorm

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności