I-tec Oszklenie

Okna stabilne i bezpieczne
technologii Internorm

Oszklenie I-tec zapewnia maksymalną stabilność okien, a także zabezpiecza szybę przed wyważeniem i włamaniami. Szyba jest dokładnie dopasowana i przymocowana klejem ukrytym wewnątrz ramy skrzydła. Wklejenie szyby w okno na całym jej obwodzie bez najmniejszej szczeliny zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną

I-tec Oszklenie Internorm

Szkło przyklejone na
całym obwodzie okna

W wielu oknach szyby są przyklejone do ramy tylko w kilku miejscach. W oknach Internorm seryjnie stosowane jest oszklenie I‑tec, polegające na sklejeniu szyby z ramą okienną na całym obwodzie.

Zalety

  • Doskonała izolacja cieplna i dźwiękowa

  • Maksymalną ochrona przed włamaniem

  • Zwiększona stabilność okna

Bezpieczne szkło w
oknach Internorm

Na Państwa życzenie możemy zamontować szkło izolacyjne, szkło hartowane (ESG) lub szkło laminowane (VSG). ESG to tzw. szkło bezpieczne – przy użyciu siły rozbija się na wiele małych, tępych fragmentów. Ryzyko obrażeń spowodowanych przecięciami jest zatem bardzo niskie. VSG, czyli szkło antywłamaniowe, używa mocnej, odpornej na rozdarcie folii pomiędzy dwiema taflami szkła. W przypadku rozbicia szkła odłamki przyklejają się do folii. Otwór pozostaje zamknięty, nasze mienie chronione, a ryzyko obrażeń wyeliminowane.

Zastosowanie szkła bezpiecznego, takiego jak ESG lub VSG, jest niezwykle ważne w codziennym życiu z małymi dziećmi. Chroni ono przed urazami i skaleczeniami, a w przypadku VSG nawet przed wypadnięciem z okna. Wszystkie szyby izolacyjne i hartowane stosowane w produktach Internorm pochodzą również z własnej produkcji. Niezależność od firm zewnętrznych pozwala nam kontrolować jakość szkła od samego początku i dostarczać rozwiązania z gwarancją na 10 lat.

Poznaj inne innowacje z grupy I-tec stworzone
i stosowane przez Internorm

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności