I-tec Core

Stabilny drewniany rdzeń w ramie okiennej i skrzydle

Perfekcyjne właściwości dzięki nowej technologii rdzenia. Trwałość drewna nie ma sobie równych. Dlatego wykorzystując ten tradycyjny i naturalny surowiec opracowaliśmy nową technologię konstrukcji okien. Aby stworzyć dla Państwa okna jeszcze stabilniejsze, wytrzymalsze i bardziej skrojone na miarę.

I-tec Core Internorm

Mocny, drewniany
i ekologiczny rdzeń

Dzięki nowemu I-tec Core obrabiamy w rdzeniu okna z drewna/aluminium HF410 cienkie laminowane warstwy drewna, znane dotychczas tylko z belek wiązań dachowych o wysokiej stabilności. To drewno jest znacznie bardziej odporne na wilgoć, solidne i wyjątkowo mocne. Nowy surowiec High-tech jest wysokowydajny pod względem zużycia zasobów, a dzięki szczególnej nośności można go stosować w większych wymiarach.

Zalety

  • Bardzo stabilny rdzeń w ramie okiennej i skrzydle

  • Wąskie okna zapewniają więcej światła

  • Możesz wybrać odpowiedni rodzaj drewna i koloru dla swojego wnętrza - indywidualny kolor i różnorodność drewna

  • Odporny na wilgoć, elastyczny, a przy tym bardzo mocny

  • Atrakcyjny stosunek jakości do ceny

  • Perfekcyjne połączenie rozwiązań okiennych - okna, drzwi podnoszono-przesuwnych, przeszklenia panoramiczne

  • Surowce wykorzystane są ekologiczne - posiadają certyfikat PEFC

Zmiana technologii w emocje

Film pokazuje historię powstania produktu. Od pomysłu aż do sprzedaży w salonie Internorm. Różnorodne kostiumy tancerek symbolizują materiały – drewno, szkło i aluminium.

Wprowadź odrobinę natury do swojego domu! Okno drewniano-aluminiowe HF 410 łączy w sobie technologię z wrażliwością na przyrodę i wyróżnia się innowacyjną technologią, najwyższą stabilnością, różnorodnością kolorów i odmian drewna oraz pasją i precyzją aż po najdrobniejsze szczegóły.

Wielkie przeszklenia

Drewno wykończeniowe osłaniające rdzeń można dostosować do mebli, podłogi lub drzwi. Oprócz zwykłych gatunków drewna, takich jak świerk i modrzew, dostępny jest dąb, jesion i orzech.

Otwarty, jasny salon z wielkimi przeszkleniami wymaga specjalistycznych rozwiązań okiennych, które zapewnią nie tylko maksymalną stabilność i odporność, ale także wąską, dopasowaną estetycznie ramę. Internorm opracował rdzeń drewniany I-tec Core, który jest odpowiedzią na te potrzeby. Cienkie, klejone warstwy drewna są wyjątkowo odporne, sprężyste i stabilne.

Duże powierzchnie szklane, drzwi podnoszono-przesuwne i okna panoramiczne można dzięki temu produkować bez żadnych problemów. Wąska konstrukcja ramy nadaje tym rozwiązaniom nową jakość. Co więcej, nowy, zaawansowany technologicznie materiał jest oszczędny, trwały, a dzięki specjalnej nośności pozwala na jeszcze większe wymiary okien.

Zastosowano

Drewniany rdzeń zastosowano w oknie z drewna/aluminium HF410. Kliknij i dowiedz się więcej o tym oknie.

Poznaj inne innowacje z grupy I-tec stworzone
i stosowane przez Internorm

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności