I-Connect

Prosta obsługa, wygodny
monitoring

Automatyka i inteligentne rozwiązania z serii Connect znacznie upraszczają życie. Dzięki nim możesz wygodnie kontrolować muzykę, światło, ogrzewanie… Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży

I-Connect Internorm

Inteligentne sterowanie domem z aplikacją Internorm I-Connect

Dzięki I-Connect możesz wygodnie obsługiwać system wentylacji, zacienienia i otwierania naświetli za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie. To znaczy, że możesz zarówno kontrolować ilość wpuszczanego przez wentylację powietrza, jak i dostosować nachylenie żaluzji za pomocą zaledwie kilku dotknięć. Dodatkowo czujniki zamknięcia informują nas o tym, które okna są otwarte i umożliwiają szybkie sprawdzenie zabezpieczeń przed wyjściem z domu. To wszystko sprawia, że Twój dom jest prawdziwie inteligentny!

Zalety

  • Sterowanie innowacjami I-tec, również w podróży i na wakacjach

  • indywidualnie skonfigurowane ustawienia

  • Łatwa obsługa

  • Bezpłatna aplikacja

Wygodna obsługa –
nawet podczas podróży!

Zobacz jak proste jest sterowanie domem z aplikacją Internorm

Wszystko, czego potrzebujesz to podłączenie do wewnętrznej sieci domowej, która służy jako interfejs łączący z odpowiednimi urządzeniami, np. żaluzjami lub wentylacją. Aplikacja, którą można pobrać bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play, ułatwia sterowanie innowacjami I-tec. Sterowanie oświetleniem, I-tec Zacienieniem i I-tec Wentylacją może być w łatwy sposób obsługiwane za pomocą urządzenia mobilnego o dowolnej porze dnia, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy nie.

Poznaj inne innowacje z grupy I-tec stworzone
i stosowane przez Internorm

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności