Bezpieczne okna

Bezpieczeństwo to Twoja decyzja

Bezpieczeństwo to Twoja decyzja

Aby w domu poczuć się całkowicie bezpiecznie i komfortowo, zwróć uwagę na prawie niczym nieograniczone możliwości stosowania różnych zabezpieczeń. Dom niestety oferuje włamywaczom wiele szans.

Ponad połowa włamań następuje przez okna i drzwi balkonowe. Wszystkie okna antywłamaniowe Internorm w wersji seryjnej są wyposażone w podstawowy zestaw zabezpieczeń.

Resistant class czyli RC1 i RC2

Resistant class czyli RC1 i RC2

W ekskluzywnych oknach Internorm z całkowicie zakrytym mechanizmem ryglującym oba dolne narożniki posiadają rygle bezpieczeństwa (zabezpieczenie podstawowe).

Jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa oferują dwie dodatkowe wersje należące do klasy odporniści na włamanie 1 i 2 (Resistant class RC1 i RC2).

Zapraszamy do obejrzenia filmu z prób włamania przez nasze okno!

Wiemy, że bezpieczeństwo to wspaniałe uczucie

Wiemy, że bezpieczeństwo to wspaniałe uczucie

Internorm już od 85 lat oznacza niezawodność, trwałość i bogate doświadczenie w dziedzinie produkcji nowoczesnych okien i drzwi.

Znaki jokości poświadczające jakość i zaufanie do naszych produktów, od austriackich znaków jakości po znak jakości RAL, dla okien i profili, aż po certyfikaty ISO 90001. Korzystajcie Państwo z pewności, którą zapewnia znana marka!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o bezpiecznych oknach Internorm, to zapraszamy na naszą stronę internetową www.bezpieczneokna.pl