Marka Internorm

Nr 1 wśród europejskich
producentów okien pasywnych

Wyprodukowanie ponad 23 mln jednostek okiennych ustawia Internorm jako firmę nr 1 wśród europejskich producentów okiennych. Długoletnie doświadczenie, przedsiębiorcze myślenie oraz ciągłe inwestycje w innowacje czynią z firmy Internorm nie tylko lidera branży okiennej, ale również lidera w dziedzinie nowych technologii okiennych.

Od 88 lat Internorm jest firmą rodzinną, która z jednoosobowego warsztatu ślusarskiego stała się dużym międzynarodowym producentem okien.

Nasze zakłady produkcyjne w Traun, Sarleinsbachi Lannach opuściło już ponad 25 milionów okien i drzwi – w 100% „made in Austria”. Od chwili powstania pierwszego okna z PCV, przez produkcje okien drewniano-aluminiowych, aż po dzisiejsze innowacje high -tech i high -design, nasza rodzinna firma wyznacza standardy w całej Europie. Ciągłe doskonalenie technologii oraz nieustanne innowacje czynią z nas niedoścignionego lidera branży.

Rodzinna firma - Internorm

Nasza firma liczy 1850 pracowników w całej Europie. Są to specjaliści, którzy działają z wielką pasją, pomysłowością i dbałością o szczegóły. Razem z ponad 1300 partnerami dystrybucyjnymi w 21 krajach gwarantujemy doskonałą jakość produktów i wysokie kompetencje serwisowe.

Wszystko przemawia
za Internorm

Internorm w Polsce

Od 2004 roku firma IFTM Group Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki Internom w Polsce. Od tego czasu właściwie z roku na rok rozwijamy naszą działalność, poprawiamy standard obsługi klienta, inwestujemy w promocję marki Internorm oraz rozszerzamy siatkę dystrybucji. Działanie te jak na razie prowadzą do zrównoważonego wzrostu sprzedaży na terenie całej Polski.

W kwestii dystrybucji współpracujemy z wieloma partnerami na terenie całego kraju

Lider jakościowych i innowacyjnych okien

To, co wyróżnia Internorm na tle innych producentów, to zastosowanie „całościowej koncepcji systemów okiennych”. Oznacza to, że w firmie odbywają się wszystkie etapy procesu produkcji okien trzyszybowych - począwszy od badań i rozwoju, poprzez wytwarzanie szkła izolacyjnego, wytłaczanie profili, najnowsze technologie wykończenia, aż po operacje logistyczne. Dzięki kontroli każdego etapu udaje się osiągnąć jakość niespotykaną u innych producentów. Dziesięciolecia działań pozwoliły wypracować technologie i procedury, które stawiają Internorm na pierwszym miejscu, pod względem jakości i innowacyjności okien.

Lider jakościowych i innowacyjnych okien

Pionier branży okiennej

Internorm od dawna wyróżnia się innowacyjnością i wykorzystaniem zaawansowanych technologii. W 1966 roku to my, jako pierwsi, zaczęliśmy specjalizować się w produkcji okien PVC. Dzięki szeroko zakrojonej wizji rozwoju technologicznego, know-how i świetnemu wyczuciu stylistycznemu firma wkrótce zdobyła pozycję lidera.

Wszystkie okna Internorm osiągają co najmniej energooszczędną izolacyjność cieplną, co potwierdzonej jest stosownymi certyfikatami. Naszą wiodąca pozycja w dziedzinie efektywności energetycznej okien i drzwi pozostaje nienaruszona.

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zapraszamy do kontaktu Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 889 987)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności