Teraz każde okno Internorm z unikalnym kodem QR!

Internorm wprowadził kolejne udogodnienie technologiczne w swojej stolarce. Każde okno i drzwi wyprodukowane po 8 lipca 2020 r. wyposażone są w spersonalizowany kod QR. Dzięki temu możesz bez problemu sprawdzić indywidualną konfigurację swojego produktu, upewnić się co do wymiarów, czy skontaktować się z partnerem handlowym, skanując kod QR w oknach Internorm.Dzięki dyskretnemu ukryciu kodu QR we wgłębieniu ramy okna lub drzwi, masz pewność, że pozostanie czytelny przez długie lata, a w codziennym użytkowaniu będzie praktycznie niezauważalny. To wygodne rozwiązanie technologiczne pozwoli Ci uzyskać dostęp do dokumentacji okna z kodem QR przy pomocy telefonu – bez instalowania aplikacji, wszystkie informacje pojawią się w Twojej przeglądarce.

 

Zobacz, jak wygodnie możesz sprawdzić informacje o swoim oknie, skanując kod QR!

 

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat okien z kodami QR

W której części okna znajduje się kod QR?

Kod QR w oknie lub drzwiach Internorm został wygodnie ukryty wewnątrz wrębu ościeżnicy. Oznacza to, że jest całkowicie niewidoczny, kiedy okno jest zamknięte, a przy otwartym skrzydle nadal pozostaje dyskretny i nie rzuca się w oczy. Możesz go wygodnie zeskanować w razie potrzeby, a w codziennym użytkowaniu nie zwraca na siebie uwagi.

Jak długo kod QR w oknie pozostaje czytelny?

Kod QR w oknie Internorm umieszczony został na wytrzymałej, laminowanej naklejce i dokładnie przyklejony w chronionej uszczelkami części ramy okna lub drzwi. Dzięki temu nie niszczy się przy codziennym użytkowaniu, a warstwa laminatu zabezpiecza przed przetarciami nawet w trakcie konserwacji. Dlatego kod QR w drzwiach bądź oknie pozostaje czytelny nawet po dziesięciu latach, a strona z informacjami o Twoim modelu okna lub drzwi dostępna jest bezterminowo.

kod QR w oknach Internorm

Czy potrzebna jest specjalna aplikacja?

Wszelkie informacje dotyczące Twojego okna czy drzwi dostępne są na spersonalizowanej stronie internetowej, do której link otwiera się po zeskanowaniu kodu QR dowolnym smartfonem. Dlatego nie potrzebujesz instalować żadnej dodatkowej aplikacji, a szczegółowa karta produktu online otworzy się w Twojej przeglądarce internetowej po zeskanowaniu kodu QR.

Jakie informacje o oknie zawarte są w kodzie QR?

Kod QR prowadzi do linku, na którym przeczytasz szczegółowe informacje o swoim oknie lub drzwiach. Znajdziesz tam szczegóły konfiguracji stolarki, w tym wariant, kolor, akcesoria i dokładne wymiary. Ponadto sprawdzisz także termin dostawy Twojego okna lub drzwi oraz dane kontaktowe partnera handlowego, u którego zakupiłeś produkt. Masz również możliwość uzyskania wsparcia serwisowego i zostawienia opinii o produkcie.

Czy spersonalizowany kod QR w oknie zawiera moje dane osobowe?

Nie. Kod QR w oknie Internorm prowadzi do internetowej karty Twojego produktu. Twoje dane osobowe nie są w niej zawarte, a jedynie informacje na temat nabytego produktu. Znajdziesz tam szczegóły swojej konfiguracji okna bądź drzwi, datę dostawy i dane Twojego dystrybutora.

Czy spersonalizowane kody QR znajdują się także w drzwiach Internorm?

Tak. Kody QR umieszczone są we wszystkich drzwiach Internorm wyprodukowanych od 8 lipca 2020 r., podobnie jak w przypadku okien Internorm.

wymarzony dom z oknami Internorm2

Wszystkie informacje o oknie lub drzwiach pod ręką!

Okna i drzwi z kodem QR to innowacja, dzięki którym szczegóły techniczne dotyczące Twojej stolarki dostępne są od ręki. Nie musisz się martwić przeszukiwaniem dokumentów – po prostu zeskanuj kod QR ukryty w oknie lub drzwiach i sprawdź od razu informacje, których potrzebujesz!

Kontakt dla mediów

Jesteś redaktorem? Chciałbyś napisać o Internorm, zapraszamy do kontaktu.
  • Karol Niespodziewanski

    Karol Niespodziewanski

    k.niespodziewanski@internorm.com.pl
  • Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

    Polityka prywatności