Oferta specjalna Internorm: nakładka aluminiowa gratis!

Między 10.08. a 9.10.2020 do wybranych okien Internorm otrzymasz zewnętrzną nakładkę aluminiową w dowolnym kolorze gratis! Dzięki temu w tym okresie okna oraz drzwi balkonowe i tarasowe z PCV i aluminium dostępne są taniej nawet do 25%.Ofertą objęte są wszystkie najnowsze modele okien PCV-aluminiowych od Internorm, w tym klasyczny flagowiec KF 410 i jego wersja z żaluzją KV 440, nowe okno antywłamaniowe KF 520 o klasie bezpieczeństwa do RC3 oraz szklane drzwi podnoszono-przesuwne KS 430!

 

 

Nakładka na okna – dlaczego jest tak ważna?

Choć PCV jest tworzywem, które doskonale izoluje od zimna i zapewnia wysoką dźwiękoszczelność, źle reaguje na długotrwałe działanie słońca. Śnieżnobiały odcień po kilkunastu latach staje się żółty. Nakładka aluminiowa w oknach PCV-aluminiowych rozwiązuje problem niskiej trwałości koloru. Ponadto jest ona odporniejsza na zarysowania niż plastik, dlatego spokojnie przetrwa trudniejsze warunki atmosferyczne, takie jak grad. Okna PCV-aluminiowe wykazują także dobre parametry bezpieczeństwa.

Wybierz swój kolor!

Nakładka aluminiowa pełni rolę nie tylko funkcjonalną – jest także efektownym sposobem na indywidualne dopasowanie stylistyki. W oknach Internorm samodzielnie dopasujesz jej kolor, wybierając spośród kilkuset odcieni.

Dzięki tej promocji zupełnie za darmo otrzymasz nakładkę aluminiową w dowolnym wybranym przez siebie kolorze. Nie ma dopłat za kolory specjalne, także możesz postawić na paletę kolorów standardowych albo sięgnąć po palety specjalnych barw, jak stal szlachetna, kolory drewnopodobne i inne. Ciesz się wolnością i dopasuj idealne okna do swojego projektu!

Lato – najlepsze warunki do montażu okien

Lato to najlepszy moment na montaż okien. Ze względu na słoneczną, ciepłą pogodę przygotowane otwory, a potem naklejone okna mają możliwość szybkiego i dokładnego wyschnięcia.

Skorzystaj z promocji, zamów okna PCV od Internorm przed 09.10.2020 z nakładką aluminiową gratis i ciesz się doskonałą izolacją termiczną w zimie.

Więcej informacji tutaj!

Kontakt dla mediów

Jesteś redaktorem? Chciałbyś napisać o Internorm, zapraszamy do kontaktu.
  • Karol Niespodziewanski

    Karol Niespodziewanski

    k.niespodziewanski@internorm.com.pl
  • Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

    Polityka prywatności