Nowa kampania promocyjna na okna Internorm!

W okresie od 24.02 do 24.04.2020 okna Internorm są dostępne w promocyjnej cenie. To najlepsza okazja w roku, aby zadbać o środowisko i wyposażyć swój dom w okna pasywne. Promocja na trzecią szybę gratis obejmuje wszystkie okna Internorm z wyjątkiem okien z żaluzją międzyszybową, również szklane drzwi tarasowe przesuwne, a także nowe okno Internorm KF 520!Skorzystaj z promocji i zamów okna z opatentowanym przeszkleniem ECLAZ®!

Szyby premium z powłoką ECLAZ® zapewniają jeszcze więcej naturalnego światła we wnętrzu. Internorm od teraz standardowo wyposaża w nie wszystkie zamówione okna. ECLAZ® przepuszcza jeszcze więcej światła niebieskiego i zapewnia nawet do 10% więcej światła dziennego. Dlatego termoizolacyjne okna trzyszybowe od Internorm przepuszczają jeszcze więcej światła niż okna z dwiema szybami, a zyski oszczędności energii są nieporównywalne.

 

 

Oszczędzasz 9% przy zakupie i z każdym rokiem użytkowania jeszcze więcej!

W praktyce okna trzyszybowe Internorm odjęciu ceny trzeciej szyby kosztują około 9% mniej, ale jeszcze bardziej imponujące są wysokie oszczędności na ogrzewaniu i klimatyzacji, które zapewniają okna trzyszybowe. Dwuszybowe przeszklenie termoizolacyjne osiąga poziom przenikalności cieplnej pakietu szybowego na poziomie Ug = 1,1 W/m2K, natomiast przeszklenie trzyszybowe Internorm gwarantuje przenikalność cieplną przeszklenia Ug = 0,5 W/m2K, czyli dwa razy niższą! Dzięki termu temperatura nie ucieka z wnętrza domu i rachunki za ogrzewanie są znacznie niższe, co przekłada się na oszczędności co roku oraz wyższą przyjazność dla środowiska.

 

 

Dzięki promocji kupisz nowe okno Internorm KF 520 w promocyjnej cenie!

Nowe okno Internorm KF 520 z ukrytym skrzydłem miało swoją premierę zaledwie kilka tygodni temu. To pierwsze okno austriackiego producenta z klasą antywłamaniowości RC3 znaną wcześniej z budynków policyjnych i wojskowych i niestosowaną dotychczas w domach czy mieszkaniach. Przy tak wysokiej pancerności  520 charakteryzuje się wyjątkowym designem oraz wąską zlicowana ramą i podkreśla nowoczesność architektury. Obok innych flagowych okien Internorm, KF 520 dostępne jest w promocji na trzecią szybę gratis, dzięki czemu teraz kupisz zupełną nowość technologiczną w niższej cenie.

 

Kontakt dla mediów

Jesteś redaktorem? Chciałbyś napisać o Internorm, zapraszamy do kontaktu.
  • Karol Niespodziewanski

    Karol Niespodziewanski

    k.niespodziewanski@internorm.com.pl
  • Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

    Polityka prywatności