KF 520 – nowa generacja okien Internorm

Internorm zaprezentował nowy model okna PCV-aluminiowego. Dlaczego okno KF 520 jest wyjątkowe? Odpowiedzią jest prawdziwie innowacyjna technologia, która jest dostępna tylko w oknach Internorm! Jest to pierwsze okno Internorm, które dostępne jest w trzeciej klasie odporności na włamanie: RC3. Jest to również okno, które spodoba się fanom minimalistycznej stylistyki! W jaki sposób Internorm osiągnął taką klasę bezpieczeństwa, przy jednoczesnym perfekcyjnym wyglądzie?Minimalistyczny design

Już na pierwszy rzut oka zauważymy, że okno KF 520 jest bardziej minimalistyczne niż te, które widujemy na co dzień – od strony elewacji rama jest jednoczęściowa. KF 520 to okno z ukrytym skrzydłem, czyli takim, które od zewnątrz ma pojedynczą, płaską ramę oraz skrzydłem wykonanym w całości ze szkła. Okno od zewnętrznej strony wygląda jak okno stałe. Stylistyka wewnętrzna okna KF 520 charakteryzuje się ramą zlicowaną ze skrzydłem okna. Kolejnym wyróżnikiem jest wąska rama okienna, dzięki czemu okno pozyskuje więcej naturalnego światła. W standardowej wersji klient otrzymuje okno z ukrytymi okuciami, ukrytymi odprowadzeniami wody, trzema uszczelkami oraz klamką ze stali szlachetnej. Dla miłośników industrialnego wyglądu Internorm przygotował również klamki w czarnym kolorze.

Nowe okno jest bardzo minimalistyczne także po otwarciu. Dzięki innowacyjnemu sposobowi ryglowania cały system blokujący znajduje się w ramie skrzydła, a rama ościeżnicy jest gładka, pozbawiona widocznych metalowych elementów i wygodna w czyszczeniu.

Okno KF 520 Internorm

Technologia I-tec Secure

Klasa antywłamaniowości RC3 nie jest powszechnie stosowana w zabezpieczeniach domów czy mieszkań. To zabezpieczenie znane z budynków specjalnego przeznaczenia, takich jak obiekty rządowe czy policyjne. Aby otrzymać certyfikat RC3 konieczne jest przejście testu niezależnej jednostki. Okno musi okazać się odporne na próby wyważenia z użyciem łomu i innych narzędzi wykonywane przez osobę wykwalifikowaną przez przynajmniej 5 minut.

Technologia I-tec Secure - okno KF 520 Internorm

W nowym oknie Internorm zastosował system I-tec Secure. Przy zamykaniu okna zamiast standardowych sworzni ryglujących otwierają się stalowe klapki rozmieszczone z czterech stron ościeżnicy. Blokują okno równomiernie, uniemożliwiając podważenie go z żadnej strony. W KF 520, podobnie jak w jego poprzednikach, zastosowano także szyby VSG klasy P4. Do tej klasy kwalifikuje się oszklenie ze szkła laminowanego, które w testach wytrzymało upadek kuli o wadze 4,11 kg z wysokości 9 metrów. Te elementy w połączeniu z dodatkowymi wzmocnieniami pozwoliły na osiągnięcie klasy RC3.

Specjalne oszklenie ECLAZ

KF 520 charakteryzuje się udoskonalonym profilem, który pomimo wąskiej, minimalistycznej konstrukcji jest bardzo solidny i skutecznie izoluje przed zimnem. Okno KF 520 Internorm wyposażył specjalne oszklenie z powłoką ECLAZ, która zapewnia do 10% więcej światła dziennego, doskonale przepuszcza światło, co wpływa na jeszcze jaśniejsze pomieszczenia, a także umożliwia zmniejszenie kosztów ogrzewania – a także wyższą efektywność energetyczną w budynku i do 11% mniejszą emisję CO2! Okno osiąga izolacyjność cieplną na poziomie Uw = 0,63W/m2K, dlatego też można je stosować w budynkach pasywnych czy niskoenergetycznych!

Teraz w ofercie specjalnej

Do 24 kwietnia 2020 r. okno KF 520 dostępne jest w korzystnej cenie. Trzecia szyba oferowana jest gratis! Klient końcowy może oszczędzić do 9% względem okresu nie objętego promocją!

Więcej informacji na stronie: https://www.okna-pasywne.pl/oferta-specjalna-internorm

 

Kontakt dla mediów

Jesteś redaktorem? Chciałbyś napisać o Internorm, zapraszamy do kontaktu.
  • Karol Niespodziewanski

    Karol Niespodziewanski

    k.niespodziewanski@internorm.com.pl
  • Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

    Polityka prywatności