zamów wycenę

DRZWI PRZESUWNE PCV I PCV-ALUMINIOWE KS 430

NIESPOTYKANE PARAMETRY TECHNICZNE!

NIESPOTYKANE PARAMETRY TECHNICZNE!

Przesuwne drzwi PCV-aluminiowe KS 430 charakteryzują się świetną izolacyjnością cieplną oraz efektywnością energetyczną. Są bardzo szczelne, a także mają zwiększoną odporność na włamanie.

Dowiedz się więcej

WYJĄTKOWY DESIGN

WYJĄTKOWY DESIGN

Skrajnie wąska rama części przesuwnej, bezramowe elementy boczne, kanciaste wykończenie od strony zewnętrznej i wewnętrznej, jak również opatentowany sposób ukrycia prowadnicy w ościeżnicy pozwala z pełną świadomością określić ten produkt jako wyjątkowy pod względem wizualnym. Konstrukcja ta bardziej przywodzi na myśl otwarte na świat okna przesuwne niż drzwi.

 Dowiedz się więcej

WIELKIE ROZMIARY

WIELKIE ROZMIARY

Nasz system drzwi i okien podnośno-przesuwnych KS 430 jest przystosowany do nietypowych rozmiarów. Dzięki PCV-aluminiowej konstrukcji profil jest stabilny do tego stopnia, że skrzydła drzwi rozsuwanych mogą ważyć nawet 400 kg i nie ma żadnych problemów z ich przesuwaniem.

SKRAJNIE NISKI I CIEPŁY PRÓG

Jest to najcieplejszy na rynku próg PVC-aluminiowych drzwi przesuwnych. Jest on skonstruowany z włókna szklanego. Dzięki temu, że jest bardzo niski, może być stosowany w domach bez barier.

Dowiedz się więcej

Wybrałeś
okna i drzwi
dla siebie?

Zamów wycenę

lub zadzwoń

801 88 99 87

zamów

Zamów katalog

Pobierz katalog w formie elektronicznej lub zamów wersję papierową.
Pobierz

Strefa nowoczesnego architekta

Tu znajdziecie Państwo wiele cennych wskazówek, które przy tematyce okien i drzwi powinny być brane pod uwagę.

Dowiedz się więcej