Okno typu szezlong

Okno typu szezlong

DETALE OD INTERNORM

Przy szczególnie głębokich ścianach lub gdy okno usytuowane jest jak najbliżej zewnętrznej ściany, powstają głębokie wnęki okienne, które zapewniają szczególną wartość estetyczną – zakładając najlepszą izolacyjność termiczną. Internorm oferuje za pomocą wysoce termoizolacyjnych okien możliwość, aby miejsca siedzące wykonać bezpośrednio przy oknie, jako że po wewnętrznej stronie okna nie ma zimna spowodowanego opadającym chłodnym powietrzem lub przeciągiem.  Dla idealnego wykonania niszy nadaje się model KF405, którego część wewnętrzna ramy jest zlicowana ze ścianą. Jeden szczegół, który sprawia, że okno staje się częścią koncepcji wnętrza.

 

PRAWIDŁOWE OSADZENIE OKNA 

Aby zyskać jak najwięcej miejsca do siedzenia należy wysunąć okno w warstwę ocieplenia - dzięki temu zyskamy przestrzeń na wykonanie siedziska, a dodatkowo okno montowane w warstwie ocieplenia to brak mostków cieplnych.                                               

                       

WERSJA Z ZACIENIENEM

Idealny szezlong okienny to taki, który w dowolnym momencie możemy zasłonić. Idealnie nada się do tego nasze sztandarowe okno model HV350. Dzięki takiemu rozwiązaniu w dowolnej chwili zasłonisz się przed niechcianym wzrokiem z zewnątrz. 

                                                

 JAKIEŚ PYTANIA ? 

Potrzebujesz więcej informacji - dzwoń, pisz lub po prostu skorzystaj z formularza kontaktowego.

 

Podziel się artykułem ze znajomymi
  • lub poleć artykuł znajomemu