Niezwykle rodzinny

Niezwykle rodzinny

RODZINNY 1

 Nowy niezwykły projekt pracowni Domy z Wizjją  utrzymany jest w stylu bardzo nowoczesnym, a do tego z dużą uwagą nastawiony jest na energooszczędność.

Charakter tego budynku określa synteza tradycji i nowoczesności. Forma, materiały wykończeniowe takie jak drewno i łupany kamień nawiązują do wiejskiej zabudowy zagrodowej, ale duże przeszklenia (te w szczególności lubimy), blacha dachowa oraz aranżacja wnętrza odwołują się do współczesnej architektury mieszkalnej.

Plan rozmieszczenia pomieszczeń jest bardzo czytelny dzięki linearnemu układowi, którego osią jest ciąg komunikacyjny od głównego wejścia na froncie budynku do sypialni głównej na jego tyłach.

 NOWE NIEZWYKŁE ROZWIĄZANIA OKIENNE

 Naszym zadaniem było dopasowanie i wykonanie okien do tego niezwykłego projektu. Uważamy, że najlepszym rozwiązaniem będzie okno drewniano – aluminiowe HF 310 w stylu Home Pure. Dodatkowo w budynku znajdą się nasze olbrzymie okna z serii HS330. Największe okno w tym projekcie ma bagatela 4 metry szerokości i ponad 2,6 metra wysokości. Oczywiście jako jedyni mamy możliwości techniczne wykonania takiego okna drewniano aluminiowego w standardzie energooszczędnym.

 Z MYŚLĄ O WYGODZIE RODZINNY

 Na zakończenie dopasowaliśmy do tego domy drzwi wejściowe. Wspólnie z pracownią  wybraliśmy drzwi HT300 model CO-Z1B. Z myślą o całej rodzinnie i wspólnym komforcie – drzwi zostały wyposażone w skaner linii papilarnych. Teraz już nie ma obawy, że ktoś zapomniał kluczy.

 MASZ PROJEKT PRACOWNI DOMY Z WIZJĄ – pamiętaj o rabacie !

 Należy pamiętać, iż nasza długoletnia współpraca przynosi same korzyści naszym wspólnym klientom. Każdy osoba, która buduje dom pracowni Domy z Wizją otrzymuje z marszu lepszy rabat na nasze produkty – głównie dlatego iż realizacja tych domów nie kryje przed nami żadnych tajemnic.  Zachęcamy do kontaktu 

Podziel się artykułem ze znajomymi
  • lub poleć artykuł znajomemu