Internorm wspólnie z Biurem Projektów MTM STYL

Internorm wspólnie z Biurem Projektów MTM STYL

Biuro Projektów MTM STYL projektuje niebanalne domy w różnych stylach. Internorm swoją ofertę zróżnicował ze względu na różne style architektoniczne. Nie mogło być inaczej i od 2014 r. nasze firmy podjęły długofalową współprace w zakresie wymiany wiedzy oraz wzajemnego doradztwa. 

Okna i drzwi od Internorm to dobre produkty. Wrażenie robi również olbrzymia możliwość konfiguracji. Można wybrać od okien w stylu bardzo nowoczesnym po okna klasyczne - w zależności od stylu w jakim jest projekt. Można także bez problemu dopasować model, kształt wykończenia czy też kolory –to robi wrażanie – stwierdził arch. Tomasz Sobieszuk z Biura Projektów MTM Styl.

Mam nadzieję, iż wspólna długofalowa współpraca przełoży się na wiele niesamowitych realizacji. Cieszymy się, że nasze produkty znalazły uznanie tak dobrej i znanej na rynku pracowni. Nasze plany wspólnej współpracy są ambitne, liczę że już niedługo pojawią się projekty z niezwykłymi rozwiązaniem takimi jak szklane narożniki czy też okna wyposażone Itec wentylacja – powiedział Marcin Ksokowski

Podziel się artykułem ze znajomymi
  • lub poleć artykuł znajomemu