Doskonały

Doskonały

Pracownia projektowa Domy z Wizją słynie z nowoczesnych nieszablonowych projektów domów jednorodzinnych.  Z roku na roku te nietuzinkowe projekty cieszą się coraz większym powodzeniem wśród inwestorów. To jednych z najciekawszych należy rodzina projektów Doskonałych.

DOSKONAŁY 

Dom przeznaczony jest dla ludzi ceniących prostotę formy i uniwersalną nowoczesność.  W zależności od wersji dom ma powierzchnię od 171 m2 do 181 m2. Największe wrażenie robi z pewnością dwupoziomowy salon, który dodatkowo połączony jest z jadalnią.  Konstrukcja wszystkich budynków oparta jest na tradycyjnej technologii – ściany dwuwarstwowej ocieplonej styropianem, stropy są zaprojektowane jako monolityczne żelbetowe.  Wersje energooszczędne charakteryzują się dodatkowo likwidacją tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej na rzecz wentylacji mechanicznej.  Na wszystkich przegrodach budynku zostały stosownie pogrubione izolacje termiczne, a garaż został wyodrębniony z kubatury ogrzewanej budynku. W budynku nie zapomniano również o doskonałych oknach firmy Internorm. 

Okna Doskonałe

Do serii projektów Doskonały dedykowane są produkty z serii Home Pure.  Zarówno wersja PCV z zewnętrzną nakładką aluminiową jak również bardziej ekskluzywne produkty tj. okna drewniano aluminiowe. Ważnym punktem do podkreślenia pozostaje fakt, że obydwie serie produktów od strony zewnętrzne wyglądają identycznie tj. nowocześnie i w odpowiednim kolorze.

 Okna w tym budynku powinny być również jak najbardziej energooszczędne – co w przypadku produktów KF410 oraz HF200 jest rozwiązaniem standardowym. Dodatkowo okna te posiadają szyby Solar + dzięki czemu budynek pozyskuje jeszcze więcej energii.

 Jeśli posiadasz już projekt domu pracowni Domy z Wizją to prosimy o przesłanie zapytania pod tym adresem.  Z racji naszej wieloletniej współpracy i doświadczenia w realizacji projektów „Domów z Wizją" gwarantujemy dodatkowe rabaty . 

Podziel się artykułem ze znajomymi
  • lub poleć artykuł znajomemu

Oceń ten artykuł

5.00 / 5 (1 głos)