O firmie Internorm

Nr 1 wśród europejskich producentów okien pasywnych

Nr 1 wśród europejskich producentów okien pasywnych

Wyprodukowanie ponad 23 mln jednostek okiennych ustawia Internorm jako firmę nr 1 wśród europejskich producentów okiennych. Długoletnie doświadczenie, przedsiębiorcze myślenie oraz ciągłe inwestycje w innowacje  czynią z firmy Internorm nie tylko lidera branży okiennej, ale również lidera w dziedzinie nowych technologii okiennych.

Ponad 85 lat doświadczenia!

Ponad 85 lat doświadczenia!

W roku 1931 zaczęła się historia małego przedsiębiorstwa z Austrii, które dzięki niezwykłej charyzmie, determinacji oraz wizji rozwoju kilku pokoleń rodziny Klingerów stała się największym producentem okien energooszczędnych w Europie.  Niewątpliwie wielkim znaczeniem w procesie jego rozwoju było powstanie marki Internorm ponad 50 lat temu.

Internorm w Polsce

Internorm w Polsce

Od 2004 roku firma IFTM Internorm Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki Internom w Polsce. Od tego czasu właściwie z roku na rok  rozwijamy naszą działalność, poprawiamy standard obsługi klienta, inwestujemy w promocję marki Internorm oraz rozszerzamy siatkę dystrybucji. Działanie te jak na razie prowadzą do  zrównoważonego wzrostu sprzedaży na terenie całej Polski.

W kwestii dystrybucji współpracujemy z wieloma partnerami na terenie całego kraju.

Zostań partnerem Internorm

Lider jakościowych i  innowacyjnych okien

Lider jakościowych i  innowacyjnych okien

To, co wyróżnia Internorm na tle innych producentów, to zastosowanie „całościowej koncepcji systemów okiennych”. Oznacza to, że w firmie odbywają się wszystkie etapy procesu produkcji okien trzyszybowych - począwszy od badań i rozwoju, poprzez wytwarzanie szkła izolacyjnego, wytłaczanie profili, najnowsze technologie wykończenia,  aż po operacje  logistyczne. Dzięki kontroli każdego etapu udaje się osiągnąć jakość niespotykaną u innych producentów. Dziesięciolecia działań pozwoliły wypracować technologie  i procedury, które stawiają Internorm na pierwszym miejscu, pod względem jakości i innowacyjności okien.  

Więcej o jakości produktów Internorm

Pionier branży okiennej

Pionier branży okiennej

Internorm od dawna wyróżnia  się innowacyjnością i wykorzystaniem zaawansowanych technologii. W 1966 roku to my, jako pierwsi, zaczęliśmy specjalizować się w produkcji okien PVC. Dzięki szeroko zakrojonej wizji rozwoju technologicznego, know-how i świetnemu wyczuciu stylistycznemu firma wkrótce zdobyła pozycję lidera.

Wszystkie okna Internorm osiągają co najmniej energooszczędną izolacyjność cieplną, co potwierdzonej jest stosownymi certyfikatami. Naszą wiodąca pozycja w dziedzinie efektywności energetycznej okien i drzwi pozostaje nienaruszona.

Więcej o produktach przeczytacie tutaj >