Jakość Internorm

Nowoczesne okna i drzwi do domów pasywnych

Nowoczesne okna i drzwi do domów pasywnych

Internorm jest europejskim liderem, jeśli chodzi o izolacyjność cieplną systemów okiennych. Drzwi i okna energooszczędne firmy Internorm wzorowo wywiązują się z wymogów stawianych przez nowoczesne budownictwo pasywne. Wszystkie okna posiadają stosowne certyfikaty notyfikowanych instytutów badawczych potwierdzających ich energooszczędność.

Dowiedz się więcej o domu pasywnym

I-tec: Rewolucyjne technologie Internorm

I-tec: Rewolucyjne technologie Internorm

Bez nowych technologii, nowych idei oraz nowych wyzwań intelektualny rozwój, jak również komfort życia, nie stałby na tak wysokim poziomie, w jakim znajduje się obecnie. Innowacyjność oferowanych produktów jest jedną z najważniejszych wartości, którymi kieruje się firma Internorm. Zobacz nasze nowoczesne okna i drzwi i dowiedz się o różnicy pomiędzy oknem tradycyjnym a oknem Internorm.

Poznaj nasze Innowacje

Bezpieczeństwo to wspaniałe uczucie

Bezpieczeństwo to wspaniałe uczucie

Nasze drzwi i okna antywłamaniowe będą solidnymi elementami systemu bezpieczeństwa Twojego domu i zagwarantują komfort jego mieszkańcom. Sprawdź jakie sprawdzone rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo, można zastosować w oknach i drzwiach Internorm. Bezpieczne okna to u nas nic nowego! 

Bezpieczeństwo okien i drzwi Internorm

Jakość gwarantujemy na lata

Jakość gwarantujemy na lata

Czujemy się pewnie dając Ci wieloletnie gwarancje na poszczególne elementy okien i drzwi. Nasze bardzo trwałe okna i drzwi będą cieszyć Twoje oko przez długi czas. 

Gwarancja Internorm

Nr 1 wśród europejskich producentów okien pasywnych

Nr 1 wśród europejskich producentów okien pasywnych

Ponad 23  mln wyprodukowanych jednostek okiennych stawia Internorm na pierwszym miejscu wśród europejskich producentów. Bogate doświadczenie gromadzone od 1931 roku czyni z firmy Internom nie tylko lidera rynku, ale również lidera w dziedzinie wiedzy. Nasze okna i drzwi z powodzeniem radzą sobie w 22 krajach w Europie!

Dowiedz się więcej o firmie Internorm