Kolejna nagroda dla KF500

Kolejna nagroda dla KF500

 Konstrukcja została wyróżniona w konkursie „Fenestra Aurea” (Złote Okno), organizowanym po raz pierwszy w tym roku przez jeden z najważniejszych branżowych portali - Oknotest.pl

Jak piszą sami organizatorzy konkursu, nagroda jest „przyznawana podmiotom z branży okien PCV za osiągnięcia, które (…) wywarły albo wywrą znaczący wpływ na kierunek rozwoju techniki okiennej oraz organizacji i funkcjonowa „Nowy produkt Internormu jest... świeży pod każdym względem. Prowadzenie okuć wewnątrz konstrukcji skrzydeł, ryglowanie bez zaczepów, możliwość instalacji w ościeżnicy nawiewnika z wymiennikiem ciepła, oryginalny kształt będący połączeniem nowoczesności i tradycji, a jednocześnie potwierdzony w badaniach wysoki poziom właściwości eksploatacyjnych czynią to okno konstrukcją wyjątkową i niepowtarzalną. Jesteśmy przekonani, że będzie dobrze służyła użytkownikom, przy okazji inspirując inne firmy do poszukiwania rozwiązań jeszcze doskonalszych. W naszej ocenie technologiczne zaawansowanie produktu sprawia, że okno KF 500 wyznacza całkiem nowe granice dla rozwoju techniki okiennej i właśnie dlatego postanowiliśmy przyznać mu nasze skromne wyróżnienie” – mówi Błaszczyk.nia rynku”. Wyróżnienia przyznawane były w kategoriach „Rozwój i inwestycje” (tutaj zwycięzcą okazała się firma DRUTEX., „Marketing” (wyróżnienie powędrowało do firmy VETREX) oraz w – najważniejszej z punktu widzenia organizatorów - kategorii „technika okienna i montaż”, w której niekwestionowanym liderem okazała się firma INTERNORM i jej okno PCV KF500. O komentarz poprosiliśmy pana Andrzeja Błaszczyka, redaktora naczelnego portalu Oknotest.pl:

„Wyróżnienie portalu Oknotest jest dla nas szczególnie ważne. To wyjątkowy zakątek polskiej sieci, gdzie o oknach pisze się w sposób wyjątkowo merytoryczny i rzeczowy. To dowód uznania w oczach profesjonalistów, który daje nam pewność, że oferujemy naszym klientom innowacyjne produkty z najwyższej półki” – komentuje Karol Niespodziewański z Internorm.

Sprawdź najbardziej innowacyjne okno w Europie !

Podziel się artykułem ze znajomymi
  • lub poleć artykuł znajomemu